1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronAvon
  4. chevronRanger HTT
Ranger HTT
Avon

Lastik Avon Ranger HTT

Yaz
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Standart
  • %80 yol, %20 arazi sürüşüne yönelik 4x4 yaz lastiği.
  • Daha kolay çekiş.
  • Denge.
Daha fazla içerik göster
chevron

Ebat seç

Açıklama

SUV tipi araçlara yönelik yaz lastiği Avon Ranger HTT temel olarak yol sürüşüne yönelik olarak tasarlanmış olmakla beraber belli arazi şartlarında da  kullanılabilir.

Sürüş özellikleri. STE (Stepped Tread Element) teknolojisinden faydalanan sırt hamur bloklarının sertliği sayesinde kuru zeminde daha iyi çekiş ve daha kolay kontrol edilebilirlik. Yüksek hızda dengeli sürüş. Suyu hızla tahliye eden yanal kanallar sayesinde ıslak zeminde daha iyi yol tutuşu.

Kullanım ömrü. Lastik sırtı deseninin asimetrik tasarımı sayesinde düzgün aşınma ve dolayısıyla daha uzun kullanım ömrü.

Nitelikler

Marka
Avon
Model
Ranger HTT
Onaylı
N/A
Araç tipi
4x4
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Evet
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları