1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronBFGoodrich
  4. chevronAdvantage SUV

Açıklama

BFGoodrich Advantage SUV, kuru veya ıslak yol koşullarında, makul fiyata güvenilir, dengeli ve dinamik bir lastik arayan SUV sürücülerini hedefliyor.

Emniyet. Fren mesafesi, g-Grip SUV'a göre ıslak zeminde 2,9 metre, kuru zeminde ise 1 metre daha kısa. Fren mesafesi, blokların hareketlerini azaltan, kendi kendini bloke eden kılcal kanallar ve yenilikçi sırt hamuru bileşimi sayesinde kısaltılmış. Islak yollarda kavrama açısından, Avrupa Lastik Etiketleme Sistemine göre A notuna sahip.

Sürüş keyfi. Daha sert olan diş yapısı, daha üstün sürüş dengesi ve hassasiyeti sunuyor. Performans, Handling Plus adı verilen bileşim ile iyileştirilmiş. Testler sırasında, lastiğin ıslak zeminde tur başına zamandan %2 oranında kazandırdığı görülüyor.

Tasarruf. Advantage SUV, iyi bir kilometre ömrüne sahip olmasının yanı sıra, daha düşük yuvarlanma direnci ile yakıt tüketiminden tasarruf da sağlıyor.

Nitelikler

Marka
BFGoodrich
Model
Advantage SUV
Onaylı
N/A
Araç tipi
4x4
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Evet
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

Test

Güvenlik

Kuru zeminde frenleme
7.2 / 10
Islak zeminde frenleme
7.1 / 10
Islak zeminde yola tutunma
8.3 / 10
Suda kızaklama
7.6 / 10

Ekonomi

Notu yok
Kilometre ömrü
Notu yok
Yakıt verimliliği
6.4 / 10

Konfor

Yoldaki pürüzleri emme performansı
8.1 / 10
Yol tutuşu
7.9 / 10
Yuvarlanma gürültüsü
4.8 / 10
ÜlkeKaynakTarihNumara
  • SETEKNIKENS VARLD03/2021N/A
  • DEAUTO BILD ALLRAD04/2021N/A
  • GBTYREREVIEWS06/2021N/A

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları

;