1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronBFGoodrich
  4. chevronAll Terrain T/A KO2

Açıklama

%50 yolda, %50 yol dışında kullanıma yönelik 4x4 lastik BF Goodrich All-Terrain KO2 her türlü zeminde sağlamlık ile çekişi bir araya getiriyor.

Kullanım ömrü. Omuz alanlarındaki daha geniş ve daha kalın hamur bileşimi ile delinmeleri önlemek üzere entegre edilen sivri nesneleri saptırma tekniği sayesinde sağlam lastik yanakları. Basıncın eşit bir şekilde dağıtılması ve kendi kendini bloke eden sırt blokları sayesinde bir önceki modeline oranla daha düzgün aşınma. Çakıl tutmaya karşı dirençli kanallar.

Arazi performansı. Çok sayıda kavrama kenarı oluşturan 3 boyutlu aktif kılcal kanal teknolojisi sayesinde karlı yolda kavrama garantisi. Omuz alanlarındaki yükseltilmiş şeritlerin çamuru etkili bir şekilde tahliye etmesi sayesinde çamurlu zeminde çekiş. Omuz alanlarındaki değişken açılı sırt blokları sayesinde gevşek zeminde ve kalın kar üzerinde daha kolay manevra kabiliyeti.

Nitelikler

Marka
BFGoodrich
Model
All Terrain T/A KO2
Onaylı
N/A
Araç tipi
4x4
Sürüş tarzı
Ekonomik
Mevsimler
Dört mevsim
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Evet
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları