1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronBFGoodrich
  4. chevrong-Grip All Season

Açıklama

Geniş bir otomobil yelpazesine yönelik dört mevsim lastiği BFGoodrich g-Grip All Season bütün sene boyunca aynı lastikler ile sürüş gerçekleştirmeye olanak sağlar.

Sürüş özellikleri. Merkez hattı ve omuz alanlarındaki güçlü sırt blokları sayesinde rijit profil ve dolayısıyla hem düz yolda hem de virajda dengeli yol tutuşu. Yönlü diş yapısının geniş çapraz kanalları sayesinde etkili su tahliyesi.

Kış performansı. Yüksek çentik oranı ile birlikte çok sayıda kavrama kenarı oluşturan yoğun kılcal kanallar sayesinde karlı yolda kavrama yeteneği. Kış koşullarına sahip yolda test edilmiş 3PMSF işaretlemesine sahip lastik.

Nitelikler

Marka
BFGoodrich
Model
g-Grip All Season
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Dört mevsim
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Evet
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Evet
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları

;