1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronBFGoodrich
  4. chevronG-grip All Season 2 Suv
G-grip All Season 2 Suv
BFGoodrich

Lastik BFGoodrich G-grip All Season 2 Suv

Dört mevsim
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Standart
  • SUV tipi araçlara uygun dört mevsim lastiği.
  • Kuru zeminde daha kısa frenleme mesafeleri.
  • Yağmurlu havalarda kavrama.

 

Daha fazla içerik göster

En çok aranan lastik ebatları

chevron

Ebat seç

Açıklama

Dört mevsim lastiği BFGoodrich G-grip All Season 2 SUV bir önceki modeline oranla kuru, ıslak ve karlı yolda daha iyi performans özellikleri vaat ediyor.

Frenleme. G-Grip All Season'ın frenleme performansı serinin bu yeni versiyonu ile geliştirilmiş ve kuru zeminde durma mesafesi yaklaşık 3,5 metre azaltılmıştır. Bu lastik, ıslak zeminde frenleme kabiliyeti alanında B etiket notuna sahiptir.
Kış performansı. Bu dört mevsim lastiğinin sahip olduğu 3PMSF ve M+S işaretlemeleri, kış şartlarında yüksek performans sunarak her daim güvenli bir sürüş temin ettiğini tescil etmektedir.
Kullanım Ömrü. Daha dayanıklı olan BFGoodrich G-grip all season 2 SUV, lastik değişim süresinin daha uzun olması sayesinde tasarruf sağlar.

Nitelikler

Marka
BFGoodrich
Model
G-grip All Season 2 Suv
Onaylı
N/A
Araç tipi
4x4
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Dört mevsim
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Evet
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları

;