Rezulteo
En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastik karşılaştırıcımız, en iyi lastikleri en iyi fiyata bulmanızı sağlar

Lastik haberleri

Yokohama GEOLANDAR CV G058: SUV ve pikap kamyonetlere yönelik M + S yaz lastiği

Yokohama Geolandar CV GO58: SUV ve pikap kamyonetlere yönelik M+S yaz lastiği
Yokohama yakın zamanda piyasaya sunacağı yeni lastikleri tanıtmaya devam ediyor. Bu defa tanıtılan lastik ise M + S işaretlemesine sahip yaz lastiği GEOLANDAR CV G058. SUV ve pikap kamyonet lastiği kategorisindeki bu ürün tam bir güvenlik içerisinde uzun mesafe sürüş gerçekleştirmeyi ve yakıt tasarrufu sağlamayı hedefliyor.

ACE Lenkrad’ın 2020 yaz lastik testi: Orta sınıfın en iyi fiyat performans modelleri

Test pneu été ACE Lenkrad : comparatif de pneu été pas cher sur sol mouillé
Lastik testleri birbirini takip ederken Alman Otomobil Kulübü ACE, bu sene bir ilke imza atarak premium lastik markalarını içermeyen ve yalnızca orta sınıf lastik modellerinin yer aldığı 2020 yaz lastik karşılaştırmasını yayınladı. Audi Q2 SUV 'un test aracı olarak kullanıldığı lastik karşılaştırmasında, 2020’nin en iyi yaz lastiği olmak için, 215/55 R17 ebadında 9 orta sınıf lastik modeli birbiriyle yarıştı.

Yokohama BluEarth GT-AE51: Yakıt tasarrufu açısından etkili bir ürün

Yokohama, SUV’lere yönelik yeni bir yaz lastiği çıkarıyor: BluEarth-GT AE51.
Önümüzdeki ilkbahar döneminde yeni yaz lastiği BluEarth GT-AE51’i satışa sunacak olan Yokohama yakıt tasarrufu ve çevreye duyarlılık alanlarında etkili lastikler pazarlamaya devam ediyor.

Continental yeni kış lastiği WinterContact TS 870’i tanıttı

Continental WinterContact TS 870 kış lastiğinin kar üzerinde harika bir kavrama sunduğu ifade ediliyor
Yeni kış lastiği Continental WinterContact TS 870 bir önceki modeli TS 860’a oranla daha güçlü performans özellikleri ile önümüzdeki sonbaharda satışa çıkarılacak. Bu haber Golf, BMW 1 Serisi ve Citroën C4 gibi kompakt ve orta sınıf otomobil sahiplerini memnun edecektir. Kar üzerinde kavrama, kısa frenleme mesafesi, kullanım ömrü ve sürüş konforu: Bu lastik önümüzdeki test sezonunda boy gösterecek en iyi yeni kış lastiklerinin arasında yer alacak mı?

ADAC 2020 yaz lastik testi: 2020’nin en iyi performans lastikleri

Test pneus été ADAC et TCS : Golf GTI sur circuit
İsviçre Turing Kulübü (TCS) Alman Otomobil Kulübü (ADAC) ile 2020’nin en iyi yüksek performans lastiklerini karşılaştırdı. Testte yer alan 225/40 R18 ebadındaki 16 performans lastiği, 2020’nin en iyisi olmak için, pistte birbiriyle kıyasıya yarıştı.

Goodyear reCharge Konsepti: Bir kapsül aracığıyla lastiği birkaç saniye içerisinde değiştirmek

goodyear-recharge-konsept-lastik-bir
Goodyear her sene olduğu gibi Cenevre Otomobil Fuarı’nda yeni bir konsept lastik tanıttı. Fuarın 2020 yılı organizasyonunda Amerikalı lastik üreticisi kendisini yenileyebilen ve kişiselleştirilebilen bir kapsül aracılığıyla birkaç saniye içerisinde sürüş şartlarına adapte olabilen bir lastik sunuyor.

2020 yaz lastik testi: Güvenlik ve kullanım ömrü arasında bir seçim yapmak gerekiyor

SUV’lere yönelik yaz lastikleri testi: Islak zeminde kavrama
İsviçre Turing Kulübü (TCS), bu sene de Alman Otomobil kulübü ADAC ile 2020’nin en iyi yaz lastiklerini karşılaştırdı. Ortaklaşa yapılan 2020 yaz lastik testinde, 235/55 R17 ebadında 12 SUV lastiği, 2020’nin en iyi yaz lastiği olmak için birbiriyle kıyasıya yarıştı.

2020'nin en iyi fren performansı sunan 50 yaz lastiği: Auto Bild testi

Test de pneus été 2020 par Auto Bild sur BMW Serie 5
Auto Bild, lüks sedanlara yönelik 2020’nin en iyi yaz lastiklerini sıraladı. Alman dergi, bu karşılaştırmasında 245/45 R18 ebadındaki 50 lastiği, kuru ve ıslak zeminde frenleme testlerine soktu ve karşılaştırdı.

Laufenn S FIT EQ + ve G FIT EQ +: Konfor ve performansı hedefleyen yaz lastikleri

Hankook markasına ait yeni nesil Laufenn yaz lastikleri
Laufenn önümüzdeki ilkbaharda otomobillere ve SUV’lere yönelik Artı işaretli yeni nesil yaz lastikleri çıkarıyor: Laufenn S FIT EQ + ve G FIT EQ +. Bu lastiklerden ilki ıslak zeminde daha iyi bir frenleme ve daha düşük bir suda kızaklama riski için geliştirildi. Diğeri ise uzun mesafeler için tasarlanmış ve daha çok sürüş konforuna odaklanıyor. Bu lastikler hangi teknolojilere sahip? Ne zaman satışa sunulacaklar?

Kullanım ömrü şampiyonu lastik: Goodyear EfficientGrip Performance 2

Test meilleur pneu été en longévité du Goodyear EfficientGrip Performance 2
Bağımsız Alman Teknik Gözetim Derneği TÜV SÜD, Goodyear EfficientGrip Performance 2’nin uzun kilometre ömrünü ve kısa fren mesafelerini başarılı buldu. Goodyear EfficientGrip Performance'ın yerini alan yeni sürüm Goodyear EfficientGrip Performance 2, lastik karşılaştırmalarında, bir önceki modelin oluşturduğu beklentileri karşılamayı hedefliyor.