En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

Lastik haberleri

Yokohama GT Special Classic: Klasik otomobiller için modern teknoloji

2019 Cenevre Otomobil Fuarı: Eksi araçlara ve koleksiyon otomobillerine yönelik yeni Yokohama GT Special Classic lastiği
89. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Japon lastik üreticisi Yokohama, klasik otomobillere yönelik G.T. Special Classic lastiğini Avrupa’da satışa sunacağını açıkladı.

Pirelli Track Adrenaline: P Zero lastiklerinden en iyi şekilde yararlanmayı sağlayan uygulama

2019 Cenevre Otomobil Fuarı: Pirelli P Zero Track Adrenaline, pist lastiklerine, yarış günlerine ve pist yarışlarına yönelik uygulama.
89.’su düzenlenen Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Pirelli, lastikler ile bağlantılı yeni çözümü, Track Adrenaline’i tanıttı.

Yokohama Geolandar X-CV ve X-MT: SUV’lere yönelik yeni lastik seçenekleri

Aracınıza uygun 4x4 lastik seçimi için ipuçları?
2019 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Japon lastik üretici Yokohama, 4x4 Geolandar ailesine ait iki yeni modeli tanıttı: Arazi sürüşüne yönelik X-MT ve yolda kullanıma yönelik X-CV.

Pirelli, Cenevre’de P Zero ailesi ile şov yaptı

2019 Cenevre Otomobil Fuarı: Pirelli, P Zero ailesi çerçevesinde elektrikli araçlara yönelik bir lastik işaretlemesi ve renkli lastikler sunacak
Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Pirelli, hem “Elect” isimli yeni işaretlemesini tanıtarak hem de “Color Edition” lastiklerin orijinal ekipman lastiği olacağını açıklayarak, P Zero ailesini öner çıkardı.

Yokohama Advan Neova AD08RS: Yol için onaylanmış slick lastik

2019 Cenevre Otomobil Fuarı: Yeni Yokohama Advan Neova AD08RS
Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Japon lastik üreticisi Yokohama, Avrupa Birliği’nin yuvarlanma direnci alanındaki yeni gereksinimlerini karşılayan yarı slick lastik Advan Neova AD08RS’nin satışa sunulacağını ilan etti.

Goodyear’ın 50’li yıllarda ürettiği yarı-saydam konsept lastiği yeniden hayat buldu

2019 Cenevre Otomobil Fuarı: Goodyear’ın konsept lastiği Golden Sahara II isimli eski bir otomobil üzerinde sergileniyor
Amerikalı lastik üretici Goodyear, 2019 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda 50’li yıllarda ürettiği yarı-saydam lastik konseptine yeniden hayat verdi. 1950 model “Golden Sahara II” isimli otonom konsept araca takılı ışıklı yarı-saydam lastikler, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda sergileniyor.

Yokohama BluEarth-air EF21: Yakıt tasarruflu hafif lastik

2019 Cenevre Otomobil Fuarı: Yeni Yokohama BluEarth-air EF21 lastiği
Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Yokohama, çevreye karşı daha duyarlı yeni lastiği BluEarth-air EF21’i tanıttı.

P Zero Winter: Pirelli’nin yeni spor kış lastiği

2019 Cenevre Otomobil Fuarı: Pirelli’nin yeni kış lastiği P Zero.
Pirelli, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı'nda P Zero spor serisinin en son lastiği P Zero Winter’ı tanıttı. Lastik, birçok araç üreticisi ile birlikte geliştirildi.

Goodyear Aero : Geleceğin uçan ve otonom araçlara yönelik yeni konsept lastik

2019 Cenevre Otomobil Fuarı: geleceğin uçan ve otonom araçlarında göreceğimiz Goodyear’ın Aero konspet lastiği
Goodyear, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı'nın ziyaretçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Amerikalı lastik üretici, 2016'daki küre lastik ve 2018'deki çevreci lastik konseptlerini takdim ettikten sonra, bu yıl da geleceğin uçan ve otonom otomobilleri için geliştirdiği yenilikçi konsept lastiğini tanıttı.

2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda Michelin yeni Pilot Sport 4 SUV’ü tanıtıyor

2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda, Mercedes OE işaretli Michelin’in yeni lastiği Pilot Sport 4 SUV
2019 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı'nda Fransız lastik üreticisi Michelin, SUV’lar için geliştirdiği yeni spor lastiği Pilot Sport 4 SUV’u tanıttı