Lastiklerinizi karşılaştırın ve en uygun fiyata satın alın!

Lastik haberleri

Sedan araçlar için, 2020 yılının en iyi kış lastikleri: auto motor sport testi

Kış lastikleri testi: uto motor und sport sedan araçlar için kıyaslama gerçekleştirdi
Alman dergisi auto motor und sport, BMW 3 Serisi sedan araçlar için 225/50 R17 ebadındaki 10 kış lastiğini test etti ve kıyasladı.

En iyi 2020 SUV kış lastikleri: Auto Bild tarafından kıyaslanan 10 lastik

SUV için kış lastiği testi: Auto Bild, BMW X1 aracında lastik kıyaslaması gerçekleştiriyor
Auto Bild dergisi, BMW X1 gibi SUV araçlar için 225/55 R17 formatındaki 10 lastiği test etti ve kıyasladı. Alman dergisi, bazen daha yüksek fiyatlı olsalar dahi kaliteli lastikler seçmemizi istiyor.

Auto Express'in 2020 kış lastikleri testi: 205/55 R16 formatında 9 lastik test edildi

Kış lastikleri testi: Auto Express, VW Golf üzerinde bir lastik kıyaslaması gerçekleştirdi
Meşhur İngiliz dergisi Auto Express, şehir ve uzun yol araçları için, 205/55 R16 formatında 9 kış lastiğini test etti. Testin tamamlanmasını engelleyen korona virüs kısıtlamaları nedeniyle biraz özel bir kıyaslama olsa da piyasadaki en iyi kış lastikleri hakkında iyi bir fikir edinilmesini sağlıyor.

ADAC/TCS testine göre, SUV ve sedan araçlar için, en iyi 2020 kış lastikleri

SUV için kış lastiği testi: ADAC ve TCS, kar lastikleri kıyaslaması gerçekleştirdi
ADAC ve Touring Club Suisse, 2020 yılının SUV'ları için en iyi kış lastiklerini kıyasladı. 235/55 R17 formatında test edilen 13 lastikten yalnızca bir tanesi yeterli görüldü. Test edilen diğer lastikler için ise sınırlı performans kaydedildi.

ADAC ve TCS tarafından test edilen 2020 kompakt araçlar için, en iyi 15 kış lastiği

Kış lastikleri testi: TCS ve ADAC, lastiklerin ıslak zeminde yol tutuş performanslarını kıyasladı
Touring Club Suisse (TCS) ve ADAC, 2020 sezonu kompakt araçlar ve diğer yol araçları için, yaygın kullanılan 205/55 R16 formatında15 kış lastiğini test etti. Beş lastik performansı ile dikkat çekerken, iki lastik tatmin edici sonuç elde edemedi.

Auto Bild 2020 lastik testi: Mercek altına alınan 32 dört mevsim lastiği

4 mevsim lastikleri testi: Auto Bild, şehir otomobilleri ve kompakt otomobiller için, dört mevsim lastikleri ile kapsamlı bir kıyaslama gerçekleştirdi
Her türlü hava koşulunda emniyetli lastik mümkün mü? Auto Bild, bu yeni test çalışmasında dört mevsim lastiklerinin "her türlü hava koşulunda emniyet" vaadini değerlendirdi. Alman dergi tarafından, asfalt yolda test edilmek üzere, en yaygın kullanım ebadı olan 205/55 R16 ebadında 32 lastik seçildi.

Auto Bild 2020 kış lastikleri testi: 18 inç için test edilen 51 lastik

Kış lastikleri testi: Auto Bild, BMW 5 serisi üzerinde kış için 51 lastik kıyaslaması gerçekleştirdi
Auto Bild yeni ve kapsamlı bir lastik kıyaslamasının sonucunu açıkladı. Bu kış mevsimi için, Alman dergi, BMW 5 serisi, ayrıca diğer lüks sedan ve break araçlar için 245/45 R18 ebadında en iyi 51 kış lastiğini test etti.

Şehir otomobilleri için en iyi 7 dört mevsim lastiği

Şehir otomobili için en iyi 4 mevsim lastiği: Islak zeminde yol tutuşu seçim sırasında dikkate alınacak bir kriterdir
Mevsim değişimlerinde lastik değiştirmek zorunda kalmamak için, otomobil sürücüleri dört mevsim lastiklerini tercih ediyorlar. Bu lastikler ılıman bölgelerde ve kentte yaşayan sürücüler için oldukça pratik çözüm sunuyorlar. rezulteo size, şehir otomobiliniz için en iyi4 mevsim lastikler arasından seçim yapmanıza yardımcı olacak.

En iyi dört mevsim lastiği testi: ADAC için uzlaşmalı çözüm

Volkswagen T6 4 mevsim lastik testi: Islak zeminde yol tutuş ve frenleme
Touring Club Suisse ve ADAC, yeni lastik testi ile uzun süredir devam eden ortaklıklarını sürdürüyor. Sürücü dernekleri, hafif kamyonlar için 235/55 R17 yaz lastikleri testini takiben, bu dört mevsim lastiği karşılaştırması için de aynı ebadı seçti.

Michelin Track Connect herkes için ücretsiz sürümünü çıkarıyor

Michelin Track Connect: Amatör ve profesyonel pilotlar için lastik takip çözümü
Yeni Track Connect sürümü, herkes için ücretsiz fonksiyonlarıyla kullanımınıza hazır. Takip sistemli lastik çözümü, 2 yıl önce piyasaya sürülen ilk nesil sistemden bu yana geliştirildi. Michelin hem amatör hem de profesyonel pilotların ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık veren, herkesin erişebileceği bir ürün sunmak istedi. Yenilikçi özelliklerle donatılan bu takip sistemli lastik teknolojisi artık herkes tarafından erişilebilir. 3 yeni kullanım şekli nedir? Hangi araç Track Connect kiti donanımlı?

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları

;