Rezulteo
En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastik karşılaştırıcımız, en iyi lastikleri en iyi fiyata bulmanızı sağlar

Lastik haberleri

2020-2021’nin en iyi 7 yaz lastiği: rezulteo lastik uzmanlarının seçtikleri

Meilleurs pneus été pour vous aider à l'achat de nouveaux pneus
Yaz lastiği önerisi arayışındaki okurlarımıza iyi bir haberimiz var! Her sene olduğu gibi, bu sene de uzmanlarımız, 2020’nin en iyi 7 yaz lastiğini tayin etti. 2020’nin en iyi yaz lastiği hangisi diye soran okurlarımıza, 2020’nin en iyi fiyat performans dengesini sunan 7 yaz lastiğini bu yazımızda ele aldık.

Covid-19: Michelin haftada 1 milyon yeniden kullanılabilir maske imal edecek

Le masque OCOV produit par Michelin est composé d'un filtre lavable et réutilisable jusqu'à 20 fois
Sanayi devleri, koronavirüse karşı seferber oluyor. Michelin kısa bir süre önce, Avrupa’da bulunan 10 fabrikasında, FFP1 ve FFP2 maskelerinin imalatı ve tedariki için “seferberlik”te yerini aldığını duyurdu.

2020 yaz lastik testi: SUV ve 4X4 araçlara yönelik en iyi lastikler

Test pneu été 4x4 et SUV : Auto Bild fait un comparatif de pneus pour 4x4 sur la BMW X5
Alman otomobil dergisi Auto Bild, 255/55 R18 ebadındaki 10 SUV ve 4x4 lastiği karşılaştırdı. 2020’nin en iyisi olamak için 10 SUV ve 4X4 lastiği; kuru, ıslak, çakıllı, kum, toprak... gibi çeşitli zeminlerde birbiriyle yarıştı.

Auto Motor und Sport’un yaz lastik testi: Spor sedanara yönelik, 2020’nin en iyi yüksek performans lastikleri

Comparatif pneu UHP Auto Motor und Sport : test pneu été sur BMW
Almanya’da yayımlanan Auto Motor und Sport dergisi, spor sedanlara yönelik 225/45 R18 ebadındaki 11 yüksek performans lastiği karşılaştırdı. 2020’nin en iyi yüksek performans lastik testinin nihai sıralamasında ilk 3 yine değişmedi.

Cooper, 4x4’lere ve pikap kamyonetlere yönelik Discoverer AT3 LT ve XLT lastiklerini tanıttı

Pneus 4x4 Cooper Discoverer AT3 LT et XLT avec la marquage 3PMSF : pick-up et tout-terrain sur neige et boue avec la marquage 3PMSF
Cooper Tires, ürün yelpazesine iki yeni 4x4 yaz lastiği ekliyor: Discoverer AT3 LT ve Discoverer AT3 XLT. Amerika’da beğeni toplayan bu iki lastik yakın zamanda Avrupa’da satışa sunulacak. Bu modeller, 3PMSF işaretlemesi sayesinde kar ve buz ile kaplı yollarda bile yol alabiliyor.

2020’nin en iyi 20 yaz performans lastiği: Auto Zeitung’un lastik karşılaştırması

Test des meilleurs pneus été AutoZeitung
Alman otomobil dergisi Auto Zeitung, 2020’nin en iyi yüksek performans yaz lastiğini tayin etmek için, 225/50 R17 ebadında 20 yüksek performans yaz lastiği değerlendirmeye aldı. Yeni BMW 3 Serisi’nin test aracı olduğu 2020 yaz lastik testinin en göze çarpan sonucu; Yüksek sürüş deneyiminin yolu, pahalı lastikten geçiyor.

Yokohama, iceGuard iG53 ile önümüzdeki kış mevsimine hazır

Pneu hiver Yokohama iceGuard iG53 : conduite sur neige et adhérence
Geniş bir binek araç yelpazesini (kompakt, sedan, SUV) hedef alan yeni kış lastiği Yokohama iceGuard iG53 önümüzdeki sonbaharda piyasada yerini alacak. Çok sayıda lastik ebatında bulunabilecek. Bu lastik kar ve buz üzerinde tam bir güvenlik içerisinde iyi sürüş hissi sunmayı vaat ediyor.

Nokian Snowproof P: Tutunma uzmanı bir kış lastiği

Pneu hiver Nokian Snowproof P pour la neige et la glace
Nokian, yüksek performans kış lastiği Snowproof P’nin, Orta Avrupa’da satışa çıkarılacağını ilan etti. Ticari araçlara yönelik yeni lastiğin, kış şartlarında üst düzey yol tutuş ve güvenli sürüş sağlaması bekleniyor.

Yaz lastik testi: Auto Bild, sedanlara yönelik 2020’nin en iyi 20 performans lastiğini inceledi

Comparatif pneu sport pour l'été
Auto Bild, 245/45 R18 100 Y ebadındaki 50 yüksek performans yaz lastiği, ön elemeli fren testlerine soktu. Bu testleri aşan 20 lastik, nihai karşılaştırmada birbiriyle yarıştı. Bir kez daha, büyük markalar, karşılaştırmanın üst sıralarında yer alıyor. 2020 performans lastik testinin tek büyük sürpriziyse ön elemeli frenleme testlerini aşamayan Pirelli P Zero’dan geldi.

Yokohama GEOLANDAR CV G058: SUV ve pikap kamyonetlere yönelik M + S yaz lastiği

Yokohama Geolandar CV GO58: SUV ve pikap kamyonetlere yönelik M+S yaz lastiği
Yokohama yakın zamanda piyasaya sunacağı yeni lastikleri tanıtmaya devam ediyor. Bu defa tanıtılan lastik ise M + S işaretlemesine sahip yaz lastiği GEOLANDAR CV G058. SUV ve pikap kamyonet lastiği kategorisindeki bu ürün tam bir güvenlik içerisinde uzun mesafe sürüş gerçekleştirmeyi ve yakıt tasarrufu sağlamayı hedefliyor.