Rezulteo
En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastik karşılaştırıcımız, en iyi lastikleri en iyi fiyata bulmanızı sağlar

2019/2020 sezonunun en iyi 7 yaz lastiği: Uzmanlarımızın tavsiyeleri

Hangi lastiği seçeceğinizden emin değil misiniz? Bütçeniz ve ihtiyaçlarınız ne olursa olsun teknik uzmanlarımız 2019’un yaz lastikleri arasında sizi tatmin edecek bir seçenek bulmanıza yardımcı olacak.

Top 7 yaz lastikleri 2019

© rezulteo

Piyasadaki sayısız seçenek göz önüne alındığında yeni bir lastik satın alımı zor bir karardır. Yanlış bir seçimden kaçınmanız için bir dizi ürünü sizlere tavsiye ediyoruz. Bu lastikleri farklı performans alanlarında sundukları uzlaşımın yanı sıra kendi piyasa segmentlerindeki pozisyonlarını ve tabi ki fiyat etkenini dikkate alarak seçtik. 

Sunduğumuz bu lastik listesi sportif olmayan normal bir kullanıma (kış şartları hariç) yönelik, klasik binek araçlar için hazırlandı. 

Tavsiyelerimiz aynı zamanda en yaygın ebatlarda bulunabilirliği de değerlendirmeye alıyor. Ancak bu liste yalnızca alfabe sırasına göre oluşturulmuş olup kendi içerisinde herhangi bir üstünlük sıralamasına sahip değildir.

Aracım için hangi yaz lastiğini seçmeliyim? Bridgestone Turanza T005

Bridgestone Turanza T005

© rezulteo

Yaz lastiği Bridgestone Turanza T005 piyasada uzun zamandır yer alan bir ürün. Buna rağmen Japon üretimi bu lastik uygun bir seçenek olmayı sürdürüyor ve kuru zeminde sunduğu harika sonuçlar ile ön plana çıktığı ACE LENKRAD testi gibi birçok karşılaştırmada göz doldurmaya devam ediyor.

Bu lastik ihtiyacım olan ebatta mevcut mu?

Aracım için hangi yaz lastiğini seçmeliyim? Continental PremiumContact 6

Continental Premiumcontact 6

© rezulteo

Yaz lastiği Continental PremiumContact 6 en iyi seçeneklerden biri olduğunu kanıtlayan premium bir ürün. Kuru zemin, ıslak zemin veya yuvarlanma direnci alanlarında zafiyete sahip olmayan güvenilir bir seçenek. Doğal olarak fiyat seviyesi bu listedeki diğer birtakım lastiklerden daha yüksek.

Bu lastik ihtiyacım olan ebatta mevcut mu?

Aracım için hangi yaz lastiğini seçmeliyim? Dunlop SP StreetResponse 2

Dunlop SP StreetResponse 2

© rezulteo

Yaz lastiği Dunlop SP StreetResponse 2 büyük ölçüde küçük ebatlara, dolayısıyla şehir araçlarına yönelik. Özellikle kuru zemindeki son derece iyi performans özellikleri ile güvenilir bir değer sunuyor ve gayet başarılı bir enerji verimi ortaya koyuyor.

Bu lastik ihtiyacım olan ebatta mevcut mu?

Aracım için hangi yaz lastiğini seçmeliyim? Falken Sincera SN832 Ecorun

Falken Sincera SN832 Ecorun

© rezulteo

Yaz lastiği Falken Sincera SN832 Ecorun’un bu listede yer alması bir tesadüf değil. Bu lastik hem kuru hem de ıslak zeminde temin ettiği son derece güzel performans nitelikleri ile ön plana çıkarak ADAC tarafından gerçekleştirilen bir testte zirveye oturmayı başardı. İlgi çekici bir alternatif.

Bu lastik ihtiyacım olan ebatta mevcut mu?

Aracım için hangi yaz lastiğini seçmeliyim? Michelin Primacy 4

Michelin Primacy 4

© rezulteo

Bu listede Michelin Primacy 4’ü görüyor olmak kimseyi şaşırtmasa gerek. Ne de olsa bu Fransız marka, uzun kullanım ömrü ve güvenlik gibi birçok alanda her daim ön plana çıkıyor. Bu son nesil lastik yüksek bir performans seviyesi sunmak üzere en son teknolojilerden yararlanıyor.

Bu lastik ihtiyacım olan ebatta mevcut mu?

Aracım için hangi yaz lastiğini seçmeliyim? Nokian WetProof

Nokian Wetproof

© rezulteo

Finlandiyalı marka Nokian, yalnızca kış lastikleri ile sınırlı olmadığını sürekli daha yüksek performans seviyeleri ortaya koyan ürünler ile kanıtlıyor. Nokian WetProof yaz lastiği bunun bir diğer örneği. En güçlü yönü ise ıslak zemindeki performans nitelikleri ile tam anlamıyla güven sağlayan bir ürün olması.

Bu lastik ihtiyacım olan ebatta mevcut mu?

Aracım için hangi yaz lastiğini seçmeliyim? Semperit Comfort Life 2

Semperit Comfort Life 2

© rezulteo

Orta sınıf ürün kategorisinde yer alan yaz lastiği Semperit Comfort Life 2 bu listenin yeni üyelerinden biri. Falken’in lastiği gibi bu ürün de Adac testinde elde ettiği iyi sonuç sayesinde bu sıralamada kendisine yer edindi. Üstelik bu başarıyı ilgi çekici bir fiyat ile taçlandırıyor.

Bu lastik ihtiyacım olan ebatta mevcut mu?

BENZER KONULAR

2020-2021’nin en iyi 7 yaz lastiği: rezulteo lastik uzmanlarının seçtikleri

Yaz lastiği önerisi arayışındaki okurlarımıza iyi bir haberimiz var! Her sene olduğu gibi, bu sene de uzmanlarımız, 2020’nin en iyi 7 yaz lastiğini tayin etti. 2020’nin en iyi yaz lastiği hangisi diye soran okurlarımıza, 2020’nin en iyi fiyat performans dengesini sunan 7 yaz lastiğini bu yazımızda ele aldık.

Cooper, 4x4’lere ve pikap kamyonetlere yönelik Discoverer AT3 LT ve XLT lastiklerini tanıttı

Cooper Tires, ürün yelpazesine iki yeni 4x4 yaz lastiği ekliyor: Discoverer AT3 LT ve Discoverer AT3 XLT. Amerika’da beğeni toplayan bu iki lastik yakın zamanda Avrupa’da satışa sunulacak. Bu modeller, 3PMSF işaretlemesi sayesinde kar ve buz ile kaplı yollarda bile yol alabiliyor.

Yokohama, iceGuard iG53 ile önümüzdeki kış mevsimine hazır

Geniş bir binek araç yelpazesini (kompakt, sedan, SUV) hedef alan yeni kış lastiği Yokohama iceGuard iG53 önümüzdeki sonbaharda piyasada yerini alacak. Çok sayıda lastik ebatında bulunabilecek. Bu lastik kar ve buz üzerinde tam bir güvenlik içerisinde iyi sürüş hissi sunmayı vaat ediyor.

Nokian Snowproof P: Tutunma uzmanı bir kış lastiği

Nokian, yüksek performans kış lastiği Snowproof P’nin, Orta Avrupa’da satışa çıkarılacağını ilan etti. Ticari araçlara yönelik yeni lastiğin, kış şartlarında üst düzey yol tutuş ve güvenli sürüş sağlaması bekleniyor.