En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

Goodyear, UltraGrip ailesini 3 yeni lastik ile yeniliyor

Amerikalı lastik üreticisi Goodyear, Ultragrip kış lastiği modellerini 3 yeni ürün ile güncelleyeceğini açıkladı.

Lastik Goodyear UltraGrip Plus

Goodyear, 3 yeni lastik ile UltraGrip kış lastikleri ailesini güncelliyor © Goodyear

Yaz sıcaklarına rağmen Goodyear, daha şimdiden kışa hazırlık yapıyor. Amerikalı üretici, UltraGrip çatısı altında 3 yeni ürün çıkaracağını duyurdu: UltraGrip Performance+, UltraGrip 9+ ve UltraGrip Cargo

Goodyear UltraGrip Performance+: Kış mevsiminde yüksek performans

Yeni Goodyear UltraGrip Performance+, kışın da olağanüstü kapasite sunan performanslı otomobillere yönelik bir kış lastiği. Bünyesinde 2 önemli teknolojiyi barındırıyor. “Traction Protect Technology”: lastiğin şekil bozuklukları karşısında daha esnek olmasını sağlayan ve iç yapısında hasar meydana gelmesini engelleyen yeni bir reçineden oluşuyor ve bu sayede kavrama ile frenleme kabiliyetini güçlendiriyor. “Winter Grip Technology”: lastiğe düşük sıcaklıklarda daha elastik bir yapı kazandırarak, kar ve buz üzerindeki kavrama gücünü artıran yeni bir hamur bileşimini içeriyor. 

Goodyear UltraGrip Performance + kış lastiği, çeşitli ebatlarda, 2019 haziranından itibaren satışa sunulacak. 

Lastik Goodyear UltraGrip Plus Mercedes

© Goodyear

Goodyear UltraGrip 9+, şehir kışları için

Kış lastiği Goodyear UltraGrip 9+, daha çok şehir araçlarına yönelik. “Mileage Plus” teknolojisi, zorlu ve kötü durumdaki yolların neden olduğu zararlara karşı koruyarak kullanım ömrünü artırıyor. Bu lastik, aynı zamanda Goodyear UltraGrip Performance+'da olan “Winter Grip Technology”den yararlanıyor. Goodyear UltraGrip 9+ lastiği, 2019 haziran ayından itibaren satışa sunulacak ve tüm ebatların 2019 eylülüne kadar piyasada yer alması bekleniyor.

Lastik Goodyear UltraGrip Plus Volkswagen

© Goodyear

Goodyear UltraGrip Cargo, ticari araçlar için

Goodyear UltraGrip Cargo ile ticari araç sahipleri de unutulmadı. Lastik sırtı tasarımı ve sırt hamuru üzerinde gerçekleştirilen birçok iyileştirme sayesinde bu yeni lastiğin, kar üzerinde frenleme açısından çok iyi performans nitelikleri sunduğu ve daha uzun bir kullanım ömrü ortaya koyduğu belirtiliyor. UltraGrip Cargo, şimdiden planlanan tüm ebatlarda mevcut.

BENZER KONULAR

Nokian, yeni Powerproof ve Wetproof lastiklerinin SUV versiyonunu tanıttı

Finlandiyalı lastik üreticisi Nokian Tyres, Powerproof ve Wetproof yaz lastiklerinin SUV versiyonunu tanıttı. Daha ağır araçlara uygun olan bu lastikler sportif ticari araç ve CrossOver sürücülerine güvenlik ve performans sunmayı vaat ediyor.

2019/2020 sezonunun en iyi 7 yaz lastiği: Uzmanlarımızın tavsiyeleri

Hangi lastiği seçeceğinizden emin değil misiniz? Bütçeniz ve ihtiyaçlarınız ne olursa olsun teknik uzmanlarımız 2019’un yaz lastikleri arasında sizi tatmin edecek bir seçenek bulmanıza yardımcı olacak.

Continental Extreme E’nin elektrikli SUV’lerini özel üretim off road lastikler ile donatıyor

Extreme E elektrikli SUV şampiyonası için tasarlanan iki yeni Continental lastiği Goodwood Hız Festivali’nde tanıtıldı. Bu yaz ve kış lastikleri en zorlu sürüş şartları ile yüzleşecek olan elektrikli SUV Odyssey 21 ile birlikte sunuldu.

Nokian, karavan ile yolculuğa çıkan tatilcilere bazı lastik tavsiyeleri verdi

Bu sene Fransa’da 457.000 karavan, minibüs ve taşınabilir ev için ruhsat alınmış olduğu dikkate alındığında bu taşıtların oteller, tatil kulüpleri ve diğer tesisler karşısında gerçek bir alternatif olduğu açık. Nokian, olabildiğince rahat bir seyahat geçirmek için uygun lastiklerin kullanması gerektiğini belirtiyor.