Rezulteo
En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastik karşılaştırıcımız, en iyi lastikleri en iyi fiyata bulmanızı sağlar

Goodyear, UltraGrip ailesini 3 yeni lastik ile yeniliyor

Amerikalı lastik üreticisi Goodyear, Ultragrip kış lastiği modellerini 3 yeni ürün ile güncelleyeceğini açıkladı.

Lastik Goodyear UltraGrip Plus

Goodyear, 3 yeni lastik ile UltraGrip kış lastikleri ailesini güncelliyor © Goodyear

Yaz sıcaklarına rağmen Goodyear, daha şimdiden kışa hazırlık yapıyor. Amerikalı üretici, UltraGrip çatısı altında 3 yeni ürün çıkaracağını duyurdu: UltraGrip Performance+, UltraGrip 9+ ve UltraGrip Cargo

Goodyear UltraGrip Performance+: Kış mevsiminde yüksek performans

Yeni Goodyear UltraGrip Performance+, kışın da olağanüstü kapasite sunan performanslı otomobillere yönelik bir kış lastiği. Bünyesinde 2 önemli teknolojiyi barındırıyor. “Traction Protect Technology”: lastiğin şekil bozuklukları karşısında daha esnek olmasını sağlayan ve iç yapısında hasar meydana gelmesini engelleyen yeni bir reçineden oluşuyor ve bu sayede kavrama ile frenleme kabiliyetini güçlendiriyor. “Winter Grip Technology”: lastiğe düşük sıcaklıklarda daha elastik bir yapı kazandırarak, kar ve buz üzerindeki kavrama gücünü artıran yeni bir hamur bileşimini içeriyor. 

Goodyear UltraGrip Performance + kış lastiği, çeşitli ebatlarda, 2019 haziranından itibaren satışa sunulacak. 

Lastik Goodyear UltraGrip Plus Mercedes

© Goodyear

Goodyear UltraGrip 9+, şehir kışları için

Kış lastiği Goodyear UltraGrip 9+, daha çok şehir araçlarına yönelik. “Mileage Plus” teknolojisi, zorlu ve kötü durumdaki yolların neden olduğu zararlara karşı koruyarak kullanım ömrünü artırıyor. Bu lastik, aynı zamanda Goodyear UltraGrip Performance+'da olan “Winter Grip Technology”den yararlanıyor. Goodyear UltraGrip 9+ lastiği, 2019 haziran ayından itibaren satışa sunulacak ve tüm ebatların 2019 eylülüne kadar piyasada yer alması bekleniyor.

Lastik Goodyear UltraGrip Plus Volkswagen

© Goodyear

Goodyear UltraGrip Cargo, ticari araçlar için

Goodyear UltraGrip Cargo ile ticari araç sahipleri de unutulmadı. Lastik sırtı tasarımı ve sırt hamuru üzerinde gerçekleştirilen birçok iyileştirme sayesinde bu yeni lastiğin, kar üzerinde frenleme açısından çok iyi performans nitelikleri sunduğu ve daha uzun bir kullanım ömrü ortaya koyduğu belirtiliyor. UltraGrip Cargo, şimdiden planlanan tüm ebatlarda mevcut.

BENZER KONULAR

Cooper, 4x4’lere ve pikap kamyonetlere yönelik Discoverer AT3 LT ve XLT lastiklerini tanıttı

Cooper Tires, ürün yelpazesine iki yeni 4x4 yaz lastiği ekliyor: Discoverer AT3 LT ve Discoverer AT3 XLT. Amerika’da beğeni toplayan bu iki lastik yakın zamanda Avrupa’da satışa sunulacak. Bu modeller, 3PMSF işaretlemesi sayesinde kar ve buz ile kaplı yollarda bile yol alabiliyor.

Yokohama, iceGuard iG53 ile önümüzdeki kış mevsimine hazır

Geniş bir binek araç yelpazesini (kompakt, sedan, SUV) hedef alan yeni kış lastiği Yokohama iceGuard iG53 önümüzdeki sonbaharda piyasada yerini alacak. Çok sayıda lastik ebatında bulunabilecek. Bu lastik kar ve buz üzerinde tam bir güvenlik içerisinde iyi sürüş hissi sunmayı vaat ediyor.

Nokian Snowproof P: Tutunma uzmanı bir kış lastiği

Nokian, yüksek performans kış lastiği Snowproof P’nin, Orta Avrupa’da satışa çıkarılacağını ilan etti. Ticari araçlara yönelik yeni lastiğin, kış şartlarında üst düzey yol tutuş ve güvenli sürüş sağlaması bekleniyor.

Yokohama GEOLANDAR CV G058: SUV ve pikap kamyonetlere yönelik M + S yaz lastiği

Yokohama yakın zamanda piyasaya sunacağı yeni lastikleri tanıtmaya devam ediyor. Bu defa tanıtılan lastik ise M + S işaretlemesine sahip yaz lastiği GEOLANDAR CV G058. SUV ve pikap kamyonet lastiği kategorisindeki bu ürün tam bir güvenlik içerisinde uzun mesafe sürüş gerçekleştirmeyi ve yakıt tasarrufu sağlamayı hedefliyor.