En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

Goodyear, UltraGrip ailesini 3 yeni lastik ile yeniliyor

Amerikalı lastik üreticisi Goodyear, Ultragrip kış lastiği modellerini 3 yeni ürün ile güncelleyeceğini açıkladı.

Lastik Goodyear UltraGrip Plus

Goodyear, 3 yeni lastik ile UltraGrip kış lastikleri ailesini güncelliyor © Goodyear

Yaz sıcaklarına rağmen Goodyear, daha şimdiden kışa hazırlık yapıyor. Amerikalı üretici, UltraGrip çatısı altında 3 yeni ürün çıkaracağını duyurdu: UltraGrip Performance+, UltraGrip 9+ ve UltraGrip Cargo

Goodyear UltraGrip Performance+: Kış mevsiminde yüksek performans

Yeni Goodyear UltraGrip Performance+, kışın da olağanüstü kapasite sunan performanslı otomobillere yönelik bir kış lastiği. Bünyesinde 2 önemli teknolojiyi barındırıyor. “Traction Protect Technology”: lastiğin şekil bozuklukları karşısında daha esnek olmasını sağlayan ve iç yapısında hasar meydana gelmesini engelleyen yeni bir reçineden oluşuyor ve bu sayede kavrama ile frenleme kabiliyetini güçlendiriyor. “Winter Grip Technology”: lastiğe düşük sıcaklıklarda daha elastik bir yapı kazandırarak, kar ve buz üzerindeki kavrama gücünü artıran yeni bir hamur bileşimini içeriyor. 

Goodyear UltraGrip Performance + kış lastiği, çeşitli ebatlarda, 2019 haziranından itibaren satışa sunulacak. 

Lastik Goodyear UltraGrip Plus Mercedes

© Goodyear

Goodyear UltraGrip 9+, şehir kışları için

Kış lastiği Goodyear UltraGrip 9+, daha çok şehir araçlarına yönelik. “Mileage Plus” teknolojisi, zorlu ve kötü durumdaki yolların neden olduğu zararlara karşı koruyarak kullanım ömrünü artırıyor. Bu lastik, aynı zamanda Goodyear UltraGrip Performance+'da olan “Winter Grip Technology”den yararlanıyor. Goodyear UltraGrip 9+ lastiği, 2019 haziran ayından itibaren satışa sunulacak ve tüm ebatların 2019 eylülüne kadar piyasada yer alması bekleniyor.

Lastik Goodyear UltraGrip Plus Volkswagen

© Goodyear

Goodyear UltraGrip Cargo, ticari araçlar için

Goodyear UltraGrip Cargo ile ticari araç sahipleri de unutulmadı. Lastik sırtı tasarımı ve sırt hamuru üzerinde gerçekleştirilen birçok iyileştirme sayesinde bu yeni lastiğin, kar üzerinde frenleme açısından çok iyi performans nitelikleri sunduğu ve daha uzun bir kullanım ömrü ortaya koyduğu belirtiliyor. UltraGrip Cargo, şimdiden planlanan tüm ebatlarda mevcut.

BENZER KONULAR

Bridgestone Blizzak Ice: En çetin kışlara yönelik lastik

Japon lastik üreticisi Bridgestone, Kuzey Avrupa’nın iklim şartlarına yönelik yeni bir kış lastiğini tanıttı: Blizzak Ice.

Vredestein Quatrac Pro: Yüksek performanslı araçlara yönelik ilk dört mevsim lastiği

Hollandalı lastik üretici Vredestein, yeni dört mevsim lastiği Quatrac Pro’yu tanıttı. Yeni lastik, Avrupa’da 17 ile 21 inç jant çaplarında satışa sunulan tek dört mevsim lastik olma özelliği de taşıyor.

Elektrikli mini şehir araç konsepti Seat Minimó’ya Bridgestone’dan özel lastik

Japon lastik üreticisi Bridgestone, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Seat’in elektrikli mini şehir araç konseptinin lastiklerini tedarik etti.

Nokian WR Snowproof: Çetin kar şartlarında tedirginsiz sürüş

Finlandiyalı lastik üreticisi Nokian Tyres, karlı kışlara uygun yeni kış lastiği WR Snowproof’u tanıttı. Bu lastik, güvenliği üst derece tutarak, Avrupa’da karşılaşılan tüm kış şartlarının üstesinden gelmeyi sağlayacak.