Rezulteo
En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastik karşılaştırıcımız, en iyi lastikleri en iyi fiyata bulmanızı sağlar

Kullanım ömrü şampiyonu lastik: Goodyear EfficientGrip Performance 2

Bağımsız Alman Teknik Gözetim Derneği TÜV SÜD, Goodyear EfficientGrip Performance 2’nin uzun kilometre ömrünü ve kısa fren mesafelerini başarılı buldu. Goodyear EfficientGrip Performance'ın yerini alan yeni sürüm Goodyear EfficientGrip Performance 2, lastik karşılaştırmalarında, bir önceki modelin oluşturduğu beklentileri karşılamayı hedefliyor.

Test meilleur pneu été en longévité du Goodyear EfficientGrip Performance 2

Goodyear, piyasaya yaz lastiği EfficientGrip Performance’nin ikinci neslini sunuyor. © Goodyear

Goodyear EfficientGrip Performance 2 lastik testi: Kullanım ömrü şampiyonu

Goodyear EfficientGrip Performance 2, piyasaya hızlı bir giriş yaptı! Goodyear’ın yeni lastiği, geçmişte yapılan çeşitli lastik testlerinden alnının akıyla çıkan bir önceki modelin hakkını veriyor. Goodyear EfficientGrip Performance 2, yerini aldığı EfficientGrip Performance’a kıyasla %50 daha uzun bir kilometre ömrü sunuyor. Ayrıca Goodyear, EfficientGrip Performance 2’nin rakip lastiklere göre %20 daha uzun bir kilometre ömrü sunduğunu vaat ediyor. Goodyear, piyasaya süreceği yeni lastiğin uzun kullanım ömrününün tescil edilmesi için bağımsız Alman Teknik Gözetim Derneği TÜV SÜD’e başvurdu. TÜV SÜD’ün yaptığı testte, Goodyear’ın yeni yaz lastiği EfficientGrip Performance 2’nin uzun kullanım ömrünü ortaya koydu.  Lastiğin uzun kilometre ömrü, sürdürülebilir hareketliliğe katkı sağlamak isteyen ve ekonomik lastik arayışındaki sürüclerinin taleplerini karşılaması bekleniyor.

Pneu été Goodyear EfficientGrip Performance 2

© Goodyear

Goodyear tarafından geliştirilen yeni teknolojilerden istifade eden bu yeni yaz lastiğin esnek sırt yapısı, kullanım ömrünü artırıyor.

Goodyear EfficientGrip Performance 2 lastik testi: frenleme alanında birinci

TÜV SÜD, testlerine giren ve başarılı sonuçlar elde eden ürünlere ek değer katan bir  kuruluş. Yapılan bu lastik testinde TÜV SÜD,  EfficientGrip Performance 2’nin frenleme alanındaki performans niteliklerini de değerlendirdi. Rakip lastiklere kıyasla EfficientGrip Performance 2, kuru ve ıslak zeminde daha kısa frenleme mesafeleri ortaya koydu.

Ayrıca Goodyear, bu yeni yaz lastiğin üstün frenleme performansı göstermesine de dikkat emiş; lastik sırtındaki geniş üç orta blok, kuru yolda daha iyi bir temas alanı oluşturuyor. Esnek bloklar ve daha uzun kavrama kenarları, ıslak zeminde su tahliyesini kolaylaştırıyor.

 Piyasadaki lastik ebatları 

Bu lastik, birinci nesil EfficientGrip Performance yaz lastiğinde olduğu gibi; minivan, SUV ve sedan gibi şehir araçlarında kullanılabilecek ve 45 farklı ebatta sunulacak. Bu lastikler, 2020 yılının Ocak ve Aralık ayları arasında 15 ila 18 inç arasındaki jant çaplarında satışta olacak.

BENZER KONULAR

Yokohama GEOLANDAR CV G058: SUV ve pikap kamyonetlere yönelik M + S yaz lastiği

Yokohama yakın zamanda piyasaya sunacağı yeni lastikleri tanıtmaya devam ediyor. Bu defa tanıtılan lastik ise M + S işaretlemesine sahip yaz lastiği GEOLANDAR CV G058. SUV ve pikap kamyonet lastiği kategorisindeki bu ürün tam bir güvenlik içerisinde uzun mesafe sürüş gerçekleştirmeyi ve yakıt tasarrufu sağlamayı hedefliyor.

Yokohama BluEarth GT-AE51: Yakıt tasarrufu açısından etkili bir ürün

Önümüzdeki ilkbahar döneminde yeni yaz lastiği BluEarth GT-AE51’i satışa sunacak olan Yokohama yakıt tasarrufu ve çevreye duyarlılık alanlarında etkili lastikler pazarlamaya devam ediyor.

Continental yeni kış lastiği WinterContact TS 870’i tanıttı

Yeni kış lastiği Continental WinterContact TS 870 bir önceki modeli TS 860’a oranla daha güçlü performans özellikleri ile önümüzdeki sonbaharda satışa çıkarılacak. Bu haber Golf, BMW 1 Serisi ve Citroën C4 gibi kompakt ve orta sınıf otomobil sahiplerini memnun edecektir. Kar üzerinde kavrama, kısa frenleme mesafesi, kullanım ömrü ve sürüş konforu: Bu lastik önümüzdeki test sezonunda boy gösterecek en iyi yeni kış lastiklerinin arasında yer alacak mı?

Goodyear reCharge Konsepti: Bir kapsül aracığıyla lastiği birkaç saniye içerisinde değiştirmek

Goodyear her sene olduğu gibi Cenevre Otomobil Fuarı’nda yeni bir konsept lastik tanıttı. Fuarın 2020 yılı organizasyonunda Amerikalı lastik üreticisi kendisini yenileyebilen ve kişiselleştirilebilen bir kapsül aracılığıyla birkaç saniye içerisinde sürüş şartlarına adapte olabilen bir lastik sunuyor.