Rezulteo
En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastik karşılaştırıcımız, en iyi lastikleri en iyi fiyata bulmanızı sağlar

Tasarruf odaklı lastik: Falken Sincera SN 110

Falken, Ecorun etiketli yeni yaz lastiği Sincera SN 110’u tanıttı. Geliştirdiği 4D Nano Design teknoloji sayesinde Falken, ürünlerinin kullanım ömrünü artırmayı ve yuvarlanma direncini düşürmeyi hedefledi. Bu teknoloji, otomobil sürücülerinin eko-sürüş gerçekleştirmesine ve tasarruf sağlamasına yardımcı oluyor.

Yaz lastiği Falken Sincera SN 110 Ecorun: Ecorun ile yakıt tasarrufu ve 4D-Nano Design teknolojisi ile uzun kullanım ömrü sunuyor

Falken’in Ecorun etiketli yeni lastiği. © Falken

Falken Sincera SN 110 Ecorun: Ekonomik lastik

İki sene süren bir araştırma ve geliştirme çalışmasından sonra, Falken’in yeni yaz lastiği Sincera SN 110, bir önceki yaz lastiği modeli Sincera SN 832 Ecorun’un yerini alacak. Bu yeni model, özellikle yakıt tasarrufuna odaklanıyor:

●      Aerodinamik yanaklar ve blok geometrisi sayesinde iyileştirilen düşük yakıt tüketimi

●      Orta sırt sayesinde daha uzun kullanım ömrü

●      Ecorun etiketiyle ön plana çıkarılan düşük yuvarlanma direnci.

Ecorun etiketi nedir?

Falken, yuvarlanma direncini düşürmek üzere tasarladığı lastik modellerini Ecorun etiketi ile ayırt ediyor.

Falken Sincera SN 110: 4D-Nano Design teknolojisi

4D-Nano Design teknolojisi; yüksek performans lastiği Azenis FK 510, yaz lastiği Ziex ZE310 Ecorun, 4 mevsim lastiği Euroall Season AS210 gibi birçok Falken modelinde mevcut. Sincera SN 110’da nanometrik ölçekteki bileşenlerde kullanılan bu teknoloji, polimerler ile silika arasındaki bağı güçlendiriyor. Islak ve kuru yollarda güçlü bir kavrama sağlıyor. Hatta bu lastik, ıslak zeminde kavrama alanında AB lastik etiketinde A notunu elde etmeyi başarıyor. Aynı zamanda aşınmaya karşı daha iyi bir direnç sağlayarak daha uzun bir kullanım ömrü temin ediyor. Yeni yaz lastiği Falken Sincera SN 110 Ecorun, tüm açılardan tasarruflu bir lastik olmayı hedefliyor.

Buna ek olarak yeni Falken Sincera SN 110, esnek merkezi kılcal kanallara ve kapalı bir omuz kanalına sahip. Bu sayede sırt blokları daha az şekil bozukluğuna uğruyor ve düz çizgide iyi bir denge, daha kısa frenleme mesafeleri ve direksiyon hareketlerine iyi bir tepki sunuyor. Ayrıca daha düşük yuvarlanma gürültüsü sayesinde sürüş konforu da artıyor.

Falken Sincera SN 110 lastik: Lastiklerin ebatları ve çeşitleri

Falken Sincera SN 110, 14 ila 16 inç arasındaki jant çaplarında 46 farklı lastik ebadında mevcut. Falken, AB lastik etiketi gereği ürettiği her ebatta; yuvarlanma direnci, ıslak zeminde kavrama ve lastik ses seviye değerlerini tüketicilere sunuyor.

Falken Sincera SN 110 lastikleri hangi araçlarda kullanılabilir?

Falken Sincera SN 110 lastikleri, şehir aracı tipindeki birçok araç modelinde kullanılabilir:

BENZER KONULAR

Yokohama GEOLANDAR CV G058: SUV ve pikap kamyonetlere yönelik M + S yaz lastiği

Yokohama yakın zamanda piyasaya sunacağı yeni lastikleri tanıtmaya devam ediyor. Bu defa tanıtılan lastik ise M + S işaretlemesine sahip yaz lastiği GEOLANDAR CV G058. SUV ve pikap kamyonet lastiği kategorisindeki bu ürün tam bir güvenlik içerisinde uzun mesafe sürüş gerçekleştirmeyi ve yakıt tasarrufu sağlamayı hedefliyor.

Yokohama BluEarth GT-AE51: Yakıt tasarrufu açısından etkili bir ürün

Önümüzdeki ilkbahar döneminde yeni yaz lastiği BluEarth GT-AE51’i satışa sunacak olan Yokohama yakıt tasarrufu ve çevreye duyarlılık alanlarında etkili lastikler pazarlamaya devam ediyor.

Continental yeni kış lastiği WinterContact TS 870’i tanıttı

Yeni kış lastiği Continental WinterContact TS 870 bir önceki modeli TS 860’a oranla daha güçlü performans özellikleri ile önümüzdeki sonbaharda satışa çıkarılacak. Bu haber Golf, BMW 1 Serisi ve Citroën C4 gibi kompakt ve orta sınıf otomobil sahiplerini memnun edecektir. Kar üzerinde kavrama, kısa frenleme mesafesi, kullanım ömrü ve sürüş konforu: Bu lastik önümüzdeki test sezonunda boy gösterecek en iyi yeni kış lastiklerinin arasında yer alacak mı?

Goodyear reCharge Konsepti: Bir kapsül aracığıyla lastiği birkaç saniye içerisinde değiştirmek

Goodyear her sene olduğu gibi Cenevre Otomobil Fuarı’nda yeni bir konsept lastik tanıttı. Fuarın 2020 yılı organizasyonunda Amerikalı lastik üreticisi kendisini yenileyebilen ve kişiselleştirilebilen bir kapsül aracılığıyla birkaç saniye içerisinde sürüş şartlarına adapte olabilen bir lastik sunuyor.