Lastiklerinizi karşılaştırın ve en uygun fiyata satın alın!

Lastik testleri ve karşılaştırmaları

Sedan araçlar için, 2020 yılının en iyi kış lastikleri: auto motor sport testi

Kış lastikleri testi: uto motor und sport sedan araçlar için kıyaslama gerçekleştirdi
Alman dergisi auto motor und sport, BMW 3 Serisi sedan araçlar için 225/50 R17 ebadındaki 10 kış lastiğini test etti ve kıyasladı.

En iyi 2020 SUV kış lastikleri: Auto Bild tarafından kıyaslanan 10 lastik

SUV için kış lastiği testi: Auto Bild, BMW X1 aracında lastik kıyaslaması gerçekleştiriyor
Auto Bild dergisi, BMW X1 gibi SUV araçlar için 225/55 R17 formatındaki 10 lastiği test etti ve kıyasladı. Alman dergisi, bazen daha yüksek fiyatlı olsalar dahi kaliteli lastikler seçmemizi istiyor.

Auto Express'in 2020 kış lastikleri testi: 205/55 R16 formatında 9 lastik test edildi

Kış lastikleri testi: Auto Express, VW Golf üzerinde bir lastik kıyaslaması gerçekleştirdi
Meşhur İngiliz dergisi Auto Express, şehir ve uzun yol araçları için, 205/55 R16 formatında 9 kış lastiğini test etti. Testin tamamlanmasını engelleyen korona virüs kısıtlamaları nedeniyle biraz özel bir kıyaslama olsa da piyasadaki en iyi kış lastikleri hakkında iyi bir fikir edinilmesini sağlıyor.

ADAC/TCS testine göre, SUV ve sedan araçlar için, en iyi 2020 kış lastikleri

SUV için kış lastiği testi: ADAC ve TCS, kar lastikleri kıyaslaması gerçekleştirdi
ADAC ve Touring Club Suisse, 2020 yılının SUV'ları için en iyi kış lastiklerini kıyasladı. 235/55 R17 formatında test edilen 13 lastikten yalnızca bir tanesi yeterli görüldü. Test edilen diğer lastikler için ise sınırlı performans kaydedildi.

ADAC ve TCS tarafından test edilen 2020 kompakt araçlar için, en iyi 15 kış lastiği

Kış lastikleri testi: TCS ve ADAC, lastiklerin ıslak zeminde yol tutuş performanslarını kıyasladı
Touring Club Suisse (TCS) ve ADAC, 2020 sezonu kompakt araçlar ve diğer yol araçları için, yaygın kullanılan 205/55 R16 formatında15 kış lastiğini test etti. Beş lastik performansı ile dikkat çekerken, iki lastik tatmin edici sonuç elde edemedi.

Auto Bild 2020 lastik testi: Mercek altına alınan 32 dört mevsim lastiği

4 mevsim lastikleri testi: Auto Bild, şehir otomobilleri ve kompakt otomobiller için, dört mevsim lastikleri ile kapsamlı bir kıyaslama gerçekleştirdi
Her türlü hava koşulunda emniyetli lastik mümkün mü? Auto Bild, bu yeni test çalışmasında dört mevsim lastiklerinin "her türlü hava koşulunda emniyet" vaadini değerlendirdi. Alman dergi tarafından, asfalt yolda test edilmek üzere, en yaygın kullanım ebadı olan 205/55 R16 ebadında 32 lastik seçildi.

Auto Bild 2020 kış lastikleri testi: 18 inç için test edilen 51 lastik

Kış lastikleri testi: Auto Bild, BMW 5 serisi üzerinde kış için 51 lastik kıyaslaması gerçekleştirdi
Auto Bild yeni ve kapsamlı bir lastik kıyaslamasının sonucunu açıkladı. Bu kış mevsimi için, Alman dergi, BMW 5 serisi, ayrıca diğer lüks sedan ve break araçlar için 245/45 R18 ebadında en iyi 51 kış lastiğini test etti.

En iyi dört mevsim lastiği testi: ADAC için uzlaşmalı çözüm

Volkswagen T6 4 mevsim lastik testi: Islak zeminde yol tutuş ve frenleme
Touring Club Suisse ve ADAC, yeni lastik testi ile uzun süredir devam eden ortaklıklarını sürdürüyor. Sürücü dernekleri, hafif kamyonlar için 235/55 R17 yaz lastikleri testini takiben, bu dört mevsim lastiği karşılaştırması için de aynı ebadı seçti.

2020’nin en iyi 10 spor lastiği: Auto Bild lastik testi

Comparatif pneus sportifs : test de pneus performants par Auto Bild avec Mercedes AMG
Bu lastik testinde, Alman otomobil dergisi Auto Bild, güvenlik ve sürüş keyfini bir arada sunan 2020’nin en iyi spor lastiklerinin peşine düştü. Karşılaştırmanın test aracı, Mercedes-AMG C63 oldu. Mercedes AMG C63’ün geniş lastik sırtı ve ön ve arka aksta kullandığı farklı lastik ebatları, karşılaştırmadaki üst düzey 10 lastiği detaylı incelemek için birebir.

2020 yaz lastik testi: SUV ve 4X4 araçlara yönelik en iyi lastikler

Test pneu été 4x4 et SUV : Auto Bild fait un comparatif de pneus pour 4x4 sur la BMW X5
Alman otomobil dergisi Auto Bild, 255/55 R18 ebadındaki 10 SUV ve 4x4 lastiği karşılaştırdı. 2020’nin en iyisi olamak için 10 SUV ve 4X4 lastiği; kuru, ıslak, çakıllı, kum, toprak... gibi çeşitli zeminlerde birbiriyle yarıştı.

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için kullanım koşulları.