En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

2019 Pirelli Takvimi: Laetitia Casta ve Gigi Hadid rüyalar aleminde

Pirelli dünyaca ünlü takviminin 2019 serisini Milan'da organize edilen bir gala gecesinde sundu. 46. baskısı "Dreaming" başlığı altında fotoğrafçı Albert Watson tarafından gerçekleştirilen takvim bizleri rüyalar alemine götürüyor.

“Dreaming”: Kısaca 'Cal' olarak da bilinen Pirelli Takviminin 2019 serisi, yıldızları rüya gibi bir atmosferde kadrajına alıyor

2019 Pirelli Takvimi manken Gigi Hadid ve top model Laetitia Casta gibi birçok yıldızı bir araya getiriyor. © Albert Watson

Rüya gibi bir kadro "Cal"da boy gösteriyor

Her sene Pirelli, fotoğrafçılık alanındaki üst düzey eserleri ikonik takviminde bir araya getiriyor. 2018'deki Tim Walker’in eserlerinden sonra 2019 Pirelli Takvimini hazırlama ayrıcalığı bu defa İskoçyalı Albert Watson'a ait. Rüya teması etrafında tasarlanan takvim; film, dans ve moda dünyasından yıldızları aynı çatı altında topluyor. Sonuç olarak rüya gibi ve son derece sinematografik bir atmosfer yakalayan 40 adet fotoğraf takvime dahil edildi. Ressamlık kariyerinin zirvesine ulaşma rüyasını yaşayan dansçı Sergei Polunin'in eşliğinde nü poz veren Laetitia Casta'yı bu fotoğraflar içerisinde görüyoruz.

Bu dünyada kendisine bir yer arayan sıradan bir kadın figürünü canlandıran Gigi Hadid ise onun sırdaşı rolündeki tasarımcı Alexander Wang ile aynı karede yer alıyor.

“Dreaming”: 2019 Pirelli Takvimi manken Gigi Hadid'i ve moda tasarımcısı Alexander Wang'ı kadrajına alıyor

© Albert Watson

Aktris Julia Garner'i fotoğrafçı olarak görüyoruz ve ona modellik yapan kişi ise keşfedilmeyi bekleyen Astrid Eika.

“Dreaming”: 2019 Pirelli Takvimi aktris Julia Garner'i kadrajına alıyor

© Albert Watson

Misty Copeland ise sevgilisi Calvin Royal III'ün yanı başında ve Paris'in ışıkları altında sanatını ifade etmeyi deneyen bir dansçıyı canlandırıyor.

“Dreaming”: 2019 Pirelli Takvimi dansçı Misty Copeland'ı kadrajına alıyor

© Albert Watson

2019 Pirelli Takviminden sorumlu Albert Watson şu detayları aktarıyor: "Pirelli için farklı bir şey yapmak istiyordum. Saf fotoğrafçılık dünyasına odaklanan bir şey. Film senaryosu yazmaya eş değer bir fikirden yola çıktık." Sonuç olarak dört farklı kısa metraj, rüyalarını yakalamaya çalışan bu çiftleri 16:9'luk bir format ile izleyicilere sunuyor. Bu esere yönelik çekimleri Miami ve New York'da gerçekleştiren fotoğrafçı açıklamasına şu şekilde devam ediyor: "Rüyalardan yola çıkarak karakterlerin umutlarını ve geleceği nasıl hayal ettiklerini aktarmaya çalıştım."

“Dreaming”: 2019 Pirelli Takvimi manken Gigi Hadid'i kadrajına alıyor

© Albert Watson

“Dreaming”: 2019 Pirelli Takvimi top model Laetitia Casta'yı kadrajına alıyor

© Albert Watson

2019 Pirelli Takviminin kulislerini şu video ile keşfedebilirsiniz:

BENZER KONULAR

Pirelli Track Adrenaline: P Zero lastiklerinden en iyi şekilde yararlanmayı sağlayan uygulama

89.’su düzenlenen Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Pirelli, lastikler ile bağlantılı yeni çözümü, Track Adrenaline’i tanıttı.

Pirelli, Cenevre’de P Zero ailesi ile şov yaptı

Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Pirelli, hem “Elect” isimli yeni işaretlemesini tanıtarak hem de “Color Edition” lastiklerin orijinal ekipman lastiği olacağını açıklayarak, P Zero ailesini öner çıkardı.

Goodyear’ın 50’li yıllarda ürettiği yarı-saydam konsept lastiği yeniden hayat buldu

Amerikalı lastik üretici Goodyear, 2019 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda 50’li yıllarda ürettiği yarı-saydam lastik konseptine yeniden hayat verdi. 1950 model “Golden Sahara II” isimli otonom konsept araca takılı ışıklı yarı-saydam lastikler, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda sergileniyor.

Goodyear Aero : Geleceğin uçan ve otonom araçlara yönelik yeni konsept lastik

Goodyear, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı'nın ziyaretçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Amerikalı lastik üretici, 2016'daki küre lastik ve 2018'deki çevreci lastik konseptlerini takdim ettikten sonra, bu yıl da geleceğin uçan ve otonom otomobilleri için geliştirdiği yenilikçi konsept lastiğini tanıttı.