En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

Eagle F1 SuperSport: Goodyear'ın ultra spor lastikleri

Goodyear markası yeni Ultra Ultra Yüksek Performans (UUYP) lastikleri ailesini tanıttı. Yarı-slick Eagle F1 SuperSport lastikleri performansın sınırlarını zorlamak amacıyla otomobil sporunun en radikal tekniklerinden ilham alıyor.

Goodyear Eagle F1 SuperSport: Yeni UUYP spor lastikleri

Goodyear Eagle F1 SuperSport ürün ailesi yolda ve pistte sportif araçlar tarafından kullanıma yönelik. © Goodyear

Goodyear'ın Ultra Ultra Yüksek Performans lastikleri

Goodyear, bir değil, iki değil, tam üç farklı yarı-slick lastiği satışa sunuyor! Amerikalı üretici sürüş keyfinden ödün vermeden en iyi tur zamanlarını yakalamayı sağlayacak yenilikçi teknolojilere sahip yeni bir spor lastiği ailesini tanıttı. UUYP lastikleri Eagle F1 SuperSport en güçlü araçların hem yoldaki hem de pistteki performansını zirveye taşımayı amaçlıyor.

Yeni UUYP spor lastiği Goodyear Eagle F1 SuperSport'un profili

© Goodyear

Goodyear Eagle F1 SuperSport, yolda sportif sürüş ruhu

Eagle F1 SuperSport ile Goodyear üstün bir kavrama kabiliyetine ve sürüş performansına sahip bir spor lastiği sunuyor. Lastik sırtındaki merkez blokları direksiyon hareketlerine hızlı tepki garantisi sunuyor. Omuz alanındaki bloklar ise virajlarda yaşanan ani yük değişimlerinde hakimiyeti korumayı sağlıyor.

UUYP spor lastiği Goodyear Eagle F1 SuperSport'un sırt deseni

© Goodyear

Temel olarak kuru yollar için geliştirilen Goodyear Eagle F1 SuperSport ıslak yolları ihmal etmiyor. Amerikalı üretici bu lastik için birçok uyumlu materyal içeren bir hamur bileşimi geliştirmiş. Merkez alanındaki üç farklı alan ıslak zemindeki performans özelliklerini ve güvenliği güvence altına alırken dış kısımlar daha çok kuru zeminlerdeki sürüşe odaklanıyor. Bu sayede sürücü kuru zemindeki viraj dönüşlerinde aracın sınırlarını biraz daha zorlayabiliyor ve aynı zamanda ıslak zeminde ortalamanın üzerinde bir frenleme ve sürüş garantisi elde ediyor.

UUYP spor lastiği Goodyear Eagle F1 SuperSport 2019'un Şubat ile Mayıs ayları arasında 18 ile 21 inç arasındaki jant çaplarında 25 farklı ebatta satışa sunulacak. Volkswagen Golf GTI, BMW M3, Mercedes-AMG C63 ve Porsche 911 Turbo gibi araçlarda kullanıma uygun olacak.

Goodyear Eagle F1 SuperSport R, her şeyden önce performans

Goodyear Eagle F1 SuperSport R, daha da üstün sportif performans özellikleri sunuyor. Yolda kullanıma yönelik bir lastik olsa da kavrama ve hassas sürüş kapasitesi sayesinde pist üzerinde kullanım için mükemmel bir ürün. Yüksek bir sürtünme direncine sahip hamur bileşimi kuru zeminde yüksek hızda sürüş sırasında kavrama temin ediyor. Kanallardaki hamur "köprüler" yüksek hızda viraj dönüşü sırasında bloklarda yaşanan şekil bozukluklarını sınırlandırıyor. Lastiğin desen izi de motor gücünü zemine daha iyi aktarmak üzere optimize edilmiş ve sürüş hassasiyeti ile sürüş hissi güçlendirilmiş.

Yeni ultra yüksek performans spor lastiği Goodyear Eagle F1 SuperSport'un teknolojisi

© Goodyear

UUYP spor lastiği Goodyear Eagle F1 SuperSport R, 2019'un Şubat ile Kasım ayları arasında 18 ile 21 inç arasındaki jant çaplarında 10 farklı ebatta satışa sunulacak. Volkswagen Golf GTI Clubsport, BMW M4 CS ve Porsche 911 GT3 gibi ultra yüksek performanslı spor otomobiller için özel olarak geliştirilmiş.

Yeni Ultra Ultra Yüksek Performans spor lastiği Goodyear Eagle F1 SuperSport

© Goodyear

Goodyear Eagle F1 SuperSport RS, piste yönelik radikal performans nitelikleri

Eagle F1 SuperSport RS lastiği ile Goodyear, lastiklerinin sportif performans seviyesinde yeni bir çığır açmak istiyor. Amerikalı üreticiye göre bu lastik, yolda kullanım onayına sahip olan pistlere yönelik en iyi ürün. Yarış dünyasında kullanılan materyalleri baz alan hamur bileşimi kuru zeminde sıra dışı bir kavrama ve performans seviyesi temin ediyor. 2019'da 2 farklı ebatta sunulacak: 265/35 ZR20 ve 325/30 ZR21 formatındaki bu ebatlar Porsche 911 GT2 RS gibi bir araçta kullanıma uygun.

Yeni UUYP spor lastiği Goodyear Eagle F1 SuperSport RS

© Goodyear

BENZER KONULAR

Pirelli Track Adrenaline: P Zero lastiklerinden en iyi şekilde yararlanmayı sağlayan uygulama

89.’su düzenlenen Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Pirelli, lastikler ile bağlantılı yeni çözümü, Track Adrenaline’i tanıttı.

Pirelli, Cenevre’de P Zero ailesi ile şov yaptı

Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Pirelli, hem “Elect” isimli yeni işaretlemesini tanıtarak hem de “Color Edition” lastiklerin orijinal ekipman lastiği olacağını açıklayarak, P Zero ailesini öner çıkardı.

Goodyear’ın 50’li yıllarda ürettiği yarı-saydam konsept lastiği yeniden hayat buldu

Amerikalı lastik üretici Goodyear, 2019 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda 50’li yıllarda ürettiği yarı-saydam lastik konseptine yeniden hayat verdi. 1950 model “Golden Sahara II” isimli otonom konsept araca takılı ışıklı yarı-saydam lastikler, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda sergileniyor.

Goodyear Aero : Geleceğin uçan ve otonom araçlara yönelik yeni konsept lastik

Goodyear, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı'nın ziyaretçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Amerikalı lastik üretici, 2016'daki küre lastik ve 2018'deki çevreci lastik konseptlerini takdim ettikten sonra, bu yıl da geleceğin uçan ve otonom otomobilleri için geliştirdiği yenilikçi konsept lastiğini tanıttı.