En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

Hankook önümüzdeki 2 sezon için AS Monaco'nun sponsoru oldu

Güney Koreli lastik üreticisi Hankook, Fransa Ligue 1 Şampiyonası'nın önümüzdeki 2 sezonu için AS Monaco ile anlaşmaya vardığını belirtti.

Hankook, AS Monaco'nun ortağı ve sponsoru oluyor

AS Monaco'nun Başkan Yardımcısı Vadim Vasilyev ve Hankook Fransa'nın Genel Müdürü Jong Woo Kim bu iki şirket arasındaki ortaklığı Monako'daki Louis II Stadı’nda ilan etti. © AS Monaco 

Fransız futbolunun bir devi ile anlaşma

2016'dan beri Real Madrid'in global sponsorluğunu yapan Hankook, futbol dünyasındaki ortaklık stratejisini sürdürüyor. Bu defa lastik üreticisi geçen sene Fransa şampiyonasında ikinciliği elde eden Association Sportive de Monaco ekibi ile önümüzdeki iki sene için el sıkıştı.

Bu ortaklık Hankook'un AS Monaco ve kulüp oyuncuları etrafında halkla iletişim faaliyetleri gerçekleştirmesini sağlayacak. Marka aynı zamanda Monako Prensliği'ndeki Louis II Stadı’nda, Monaco takımının bütün maçlarında adını sergileyebilecek. Saha kenarında yer alan klasik Led panoların yanı sıra karma alanda (oyuncular, antrenörler ve kulüp yöneticileri ile röportaj gerçekleştirilen yer) ve yedek kulübesinin üzerinde yer alan tüm ışıklı panolarda Hankook logosunu sergileyecek. Hankook ayrıca futbol kulübünün seçkin misafir ağırlama imkânlarından (ortak şirket locaları) da yararlanabilecek.

Hankook Fransa'nın Genel Müdürü Jong Woo Kim bu iş birliğinden duyduğu sevinci şu sözlerle ifade ediyor: "Yenilikçilik kültürünü, yüksek kalite standartlarını ve yaratıcılık ile verimi bir araya getiren bir performans vizyonunu paylaştığımız AS Monaco ile bu iş birliğini gerçekleştirmek bizi gururlandırdı. Dünyanın en prestijli lastik markası olma hedefimiz, Fransa ve Avrupa pazarında söz sahibi olmamızı gerektiriyor. Söz konusu ortaklık bu ihtiyaca yanıt vermek için harika bir imkân sunuyor.”

BENZER KONULAR

Lastik üreticilerin uyruğu? Tay lastik markaları

Hangi lastik markası Tayland’da üretiliyor ? Lastiklerinizi satın almadan önce Tayland uyruklu markaları daha yakından tanıyın.

Bridgestone, elektrikli SUV Audi e-tron'un fabrika çıkışı lastiklerini tedarik ediyor

Audi, %100 elektrikli yeni SUV’si e-tron’da, Bridgestone tarafından üretilen birçok yaz ve kış lastiğini kullanıyor.

Kumho, Mercedes G-Serisi’nde orijinal ekipman oluyor

Güney Koreli üretici Kumho Tyre, son nesil Mercedes-Benz G-Serisi’ni donatacağını açıkladı.

P Zero World Dubai: Los Angeles, Münih ve Monako’dan sonra Pirelli, Dubai’ye yerleşiyor

Pirelli, ultra lüks montaj merkezi P Zero World’ün dördüncüsünü Dubai’de açtı.