En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

Hankook önümüzdeki 2 sezon için AS Monaco'nun sponsoru oldu

Güney Koreli lastik üreticisi Hankook, Fransa Ligue 1 Şampiyonası'nın önümüzdeki 2 sezonu için AS Monaco ile anlaşmaya vardığını belirtti.

Hankook, AS Monaco'nun ortağı ve sponsoru oluyor

AS Monaco'nun Başkan Yardımcısı Vadim Vasilyev ve Hankook Fransa'nın Genel Müdürü Jong Woo Kim bu iki şirket arasındaki ortaklığı Monako'daki Louis II Stadı’nda ilan etti. © AS Monaco 

Fransız futbolunun bir devi ile anlaşma

2016'dan beri Real Madrid'in global sponsorluğunu yapan Hankook, futbol dünyasındaki ortaklık stratejisini sürdürüyor. Bu defa lastik üreticisi geçen sene Fransa şampiyonasında ikinciliği elde eden Association Sportive de Monaco ekibi ile önümüzdeki iki sene için el sıkıştı.

Bu ortaklık Hankook'un AS Monaco ve kulüp oyuncuları etrafında halkla iletişim faaliyetleri gerçekleştirmesini sağlayacak. Marka aynı zamanda Monako Prensliği'ndeki Louis II Stadı’nda, Monaco takımının bütün maçlarında adını sergileyebilecek. Saha kenarında yer alan klasik Led panoların yanı sıra karma alanda (oyuncular, antrenörler ve kulüp yöneticileri ile röportaj gerçekleştirilen yer) ve yedek kulübesinin üzerinde yer alan tüm ışıklı panolarda Hankook logosunu sergileyecek. Hankook ayrıca futbol kulübünün seçkin misafir ağırlama imkânlarından (ortak şirket locaları) da yararlanabilecek.

Hankook Fransa'nın Genel Müdürü Jong Woo Kim bu iş birliğinden duyduğu sevinci şu sözlerle ifade ediyor: "Yenilikçilik kültürünü, yüksek kalite standartlarını ve yaratıcılık ile verimi bir araya getiren bir performans vizyonunu paylaştığımız AS Monaco ile bu iş birliğini gerçekleştirmek bizi gururlandırdı. Dünyanın en prestijli lastik markası olma hedefimiz, Fransa ve Avrupa pazarında söz sahibi olmamızı gerektiriyor. Söz konusu ortaklık bu ihtiyaca yanıt vermek için harika bir imkân sunuyor.”

BENZER KONULAR

Nokian, karda kışta trafiğe çıkabilen ilk otonom araca lastik tedarik ediyor

Finlandiyalı lastik üreticisi Nokian, her türlü hava koşullunda trafiğe çıkabilen ilk otonom otobüse lastik tedarik edeceğini ilan etti.

Pirelli Track Adrenaline: P Zero lastiklerinden en iyi şekilde yararlanmayı sağlayan uygulama

89.’su düzenlenen Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Pirelli, lastikler ile bağlantılı yeni çözümü, Track Adrenaline’i tanıttı.

Pirelli, Cenevre’de P Zero ailesi ile şov yaptı

Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Pirelli, hem “Elect” isimli yeni işaretlemesini tanıtarak hem de “Color Edition” lastiklerin orijinal ekipman lastiği olacağını açıklayarak, P Zero ailesini öner çıkardı.

Goodyear’ın 50’li yıllarda ürettiği yarı-saydam konsept lastiği yeniden hayat buldu

Amerikalı lastik üretici Goodyear, 2019 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda 50’li yıllarda ürettiği yarı-saydam lastik konseptine yeniden hayat verdi. 1950 model “Golden Sahara II” isimli otonom konsept araca takılı ışıklı yarı-saydam lastikler, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda sergileniyor.