En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

P Zero World Dubai: Los Angeles, Münih ve Monako’dan sonra Pirelli, Dubai’ye yerleşiyor

Pirelli, ultra lüks montaj merkezi P Zero World’ün dördüncüsünü Dubai’de açtı.

Dubai’deki Pirelli P Zero World’ün bekleme salonu gerçek boyutlarda bir Formula 1 simülatörüne sahip

Dubai’deki Pirelli P Zero World’ün bekleme salonu gerçek boyutlarda bir Formula 1 simülatörüne sahip. © Pirelli

Pirelli’nin prestijli yeni mekanı

Dubai, polislerin Lamborghini Aventador, Bentley Continental GT ve Ferrari FF gibi araçlarla devriye gezdiği bir şehir. Bu tür ultra lüks araçlar Pirelli’nin uzmanlık alanı. Bu yüzden, İtalyan lastik üreticisi dördüncü P Zero World mağazası için Birleşik Arap Emirlikleri’ni seçti. Los Angeles, Münih ve Monako’dan sonra İtalyan lastik üreticisi Orta Doğu’ya açılıyor. Lüks otomobillerin satışı durmaksızın artan dünyanın bu köşesinde mağaza açmak, Pirelli için isabetli bir seçim.

Dubai’deki Pirelli P Zero World: Markanın spor lastikleri ve takvimi sergileniyor

© Pirelli

Ultra lüks araç bakım merkezi

Bu yeni mağaza, prestijli araç sahiplerine hizmet vermeyi amaçlıyor. Atölye, bu müşteri kategorisinin beklentilerine yanıt veriyor ve lastik ile tekerler için mükemmel bir bakım vaat ediyor: En son teknoloji araçların lastik montajı, jantlara hasar verilmeksizin, otomatik olarak değiştiriliyor ve sürüş sırasında oluşabilecek sorunların önlenmesi için rot-balans ayarı gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda bir uzman, farklı türdeki araçlara, lastik kullanımına ve hatta pist sürüşüne dair tavsiyeler sunmak için, bu mekânda hazır bulunuyor.

Bakım faaliyetleri sırasında müşteriler, Pirelli’nin satış ve sergi salonunu ziyaret edebilecek: Burada, markanın otomobil ve motosikletlere yönelik lastikleriyle birlikte, ünlü Pirelli takviminin fotoğrafları da sergilenecek. Mağaza ziyaretçileri, Pirelli Design ailesine ait ürünlerin yanı sıra, gerçek boyutlardaki bir Formula 1 simülatörünü de burada bulabilecek.

Pirelli P Zero World: Yeni lüks lastik merkezi Dubai’de açıldı

© Pirelli

Pirelli’nin Pazarlama, Ticaret ve Faaliyet Müdürü Gaetano Trezza şu yorumda bulunuyor: “P Zero World, perakende satış stratejimizin baş tacı. Bu eşsiz mekânda müşteriler markamızı, seçkin ürünlerimizi ve üst sınıf hizmetlerimizi keşfedebilecek. Müşteriler, aynı zamanda, bizimle iş birliği yapan bazı markaları de keşfetme fırsatına sahip olacak. Bu atmosfer, P Zero World’ü tüm diğer lastik montaj merkezlerinden farklı kılıyor.”

Pirelli için bir sonraki etap Melbourne, Avustralya’da açılacak yeni P Zero World mağazası.

BENZER KONULAR

Nokian, karda kışta trafiğe çıkabilen ilk otonom araca lastik tedarik ediyor

Finlandiyalı lastik üreticisi Nokian, her türlü hava koşullunda trafiğe çıkabilen ilk otonom otobüse lastik tedarik edeceğini ilan etti.

Pirelli Track Adrenaline: P Zero lastiklerinden en iyi şekilde yararlanmayı sağlayan uygulama

89.’su düzenlenen Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Pirelli, lastikler ile bağlantılı yeni çözümü, Track Adrenaline’i tanıttı.

Pirelli, Cenevre’de P Zero ailesi ile şov yaptı

Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda Pirelli, hem “Elect” isimli yeni işaretlemesini tanıtarak hem de “Color Edition” lastiklerin orijinal ekipman lastiği olacağını açıklayarak, P Zero ailesini öner çıkardı.

Goodyear’ın 50’li yıllarda ürettiği yarı-saydam konsept lastiği yeniden hayat buldu

Amerikalı lastik üretici Goodyear, 2019 Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda 50’li yıllarda ürettiği yarı-saydam lastik konseptine yeniden hayat verdi. 1950 model “Golden Sahara II” isimli otonom konsept araca takılı ışıklı yarı-saydam lastikler, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda sergileniyor.