En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

P Zero World Dubai: Los Angeles, Münih ve Monako’dan sonra Pirelli, Dubai’ye yerleşiyor

Pirelli, ultra lüks montaj merkezi P Zero World’ün dördüncüsünü Dubai’de açtı.

Dubai’deki Pirelli P Zero World’ün bekleme salonu gerçek boyutlarda bir Formula 1 simülatörüne sahip

Dubai’deki Pirelli P Zero World’ün bekleme salonu gerçek boyutlarda bir Formula 1 simülatörüne sahip. © Pirelli

Pirelli’nin prestijli yeni mekanı

Dubai, polislerin Lamborghini Aventador, Bentley Continental GT ve Ferrari FF gibi araçlarla devriye gezdiği bir şehir. Bu tür ultra lüks araçlar Pirelli’nin uzmanlık alanı. Bu yüzden, İtalyan lastik üreticisi dördüncü P Zero World mağazası için Birleşik Arap Emirlikleri’ni seçti. Los Angeles, Münih ve Monako’dan sonra İtalyan lastik üreticisi Orta Doğu’ya açılıyor. Lüks otomobillerin satışı durmaksızın artan dünyanın bu köşesinde mağaza açmak, Pirelli için isabetli bir seçim.

Dubai’deki Pirelli P Zero World: Markanın spor lastikleri ve takvimi sergileniyor

© Pirelli

Ultra lüks araç bakım merkezi

Bu yeni mağaza, prestijli araç sahiplerine hizmet vermeyi amaçlıyor. Atölye, bu müşteri kategorisinin beklentilerine yanıt veriyor ve lastik ile tekerler için mükemmel bir bakım vaat ediyor: En son teknoloji araçların lastik montajı, jantlara hasar verilmeksizin, otomatik olarak değiştiriliyor ve sürüş sırasında oluşabilecek sorunların önlenmesi için rot-balans ayarı gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda bir uzman, farklı türdeki araçlara, lastik kullanımına ve hatta pist sürüşüne dair tavsiyeler sunmak için, bu mekânda hazır bulunuyor.

Bakım faaliyetleri sırasında müşteriler, Pirelli’nin satış ve sergi salonunu ziyaret edebilecek: Burada, markanın otomobil ve motosikletlere yönelik lastikleriyle birlikte, ünlü Pirelli takviminin fotoğrafları da sergilenecek. Mağaza ziyaretçileri, Pirelli Design ailesine ait ürünlerin yanı sıra, gerçek boyutlardaki bir Formula 1 simülatörünü de burada bulabilecek.

Pirelli P Zero World: Yeni lüks lastik merkezi Dubai’de açıldı

© Pirelli

Pirelli’nin Pazarlama, Ticaret ve Faaliyet Müdürü Gaetano Trezza şu yorumda bulunuyor: “P Zero World, perakende satış stratejimizin baş tacı. Bu eşsiz mekânda müşteriler markamızı, seçkin ürünlerimizi ve üst sınıf hizmetlerimizi keşfedebilecek. Müşteriler, aynı zamanda, bizimle iş birliği yapan bazı markaları de keşfetme fırsatına sahip olacak. Bu atmosfer, P Zero World’ü tüm diğer lastik montaj merkezlerinden farklı kılıyor.”

Pirelli için bir sonraki etap Melbourne, Avustralya’da açılacak yeni P Zero World mağazası.

BENZER KONULAR

Toyo Tires, Avrupa'daki ilk Ar-Ge merkezini faaliyete geçiriyor

Japon üretici Toyo Tires, kısa bir süre önce Avrupa'daki ilk Araştırma ve Geliştirme merkezinin Almanya'da açılacağını resmen açıkladı.

Falken Tyre, lastiklerin ürettiği elektriğin toplanmasını sağlayan bir çip geliştiriyor

Japon üretici Falken Tyre, lastiklerin dönüşü ve deformasyonu ile oluşan statik elektriğin kullanılmasını sağlayan bir teknoloji üzerinde çalışıyor.

Otomobil üreticileri grupları ve lastik markaları

Bu makalede, rezulteo sizlere başlıca otomobil üretici gruplarına ve aralarından bazılarının özel lastik işaretlemelerine genel bir bakış sunuyor.

Continental’ın orijinal ekipman piyasasındaki başarısı

Continental lastikleri Avrupa’nın başlıca otomobil üreticileri tarafından araçlarında kullanılmak üzere seçiliyor.