Rezulteo
En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastik karşılaştırıcımız, en iyi lastikleri en iyi fiyata bulmanızı sağlar

Pirelli P Zero World, Melbourne’de, lüks bir lastik montaj merkezi açıyor

Los Angeles, Münih, Monako ve Dubai’den sonra P Zero World’un beşinci şubesi bu kez kapılarını, Avusturalya’nın Melbourne şehrinde açıyor. Pirelli, böylelikle prestijli lastiklerini, dünyanın dört bir yanında sergileme fırsatını da elde etmiş oluyor. Bu merkezler, markanın prestijli ürün ve hizmetlerini müşterilerin ayağına getiriyor.

Pirelli P Zero World expose des voitures haut de gamme à Melbourne

Pirelli, beşinci lüks lastik montaj merkezi P Zero World'u Melbourne'de açıyor. © Pirelli

P Zero World: Lüks lastik mağazası

P Zero World konsepti sayesinde Pirelli, yüksek performanslı lastik ailesi P Zero’yu dünyanın dört bir yanına taşıyor. Pirelli, beşinci P Zero World şubesini Avusturalya’nın Melbourne şehrinde açtı. 5 farklı hizmet noktası sunan ve 1200 m²’lik alana kurulan P Zero World’un Melbourne şubesi, ziyaretçilerine ayrıcalıklı ürünler sunacak. Markanın müşterileri ile lüks ve spor otomobil sahipleri, burada Pirelli’nin tüm ürün çeşitlerini keşfedebilecek. Bunlar arasında; Pirelli’nin spor ve yüksek performanslı lastiği P Zero Trofeo R’nin yanı sıra, klasik otomobillere yönelik Pirelli Collezione serisi de yer alacak. Seçenekler, otomobil lastikleri ile de sınırlı değil. P Zero World, motosiklet ve bisiklet  lastiklerine de yer verecek. Buna ek olarak, İtalyan lastik üreticisinin tasarım stüdyosu Pirelli Design’ın; Montblanc, Puma ve Tecnorib gibi dev dünya markaları ile birlikte geliştirdiği  bir dizi ticari ürün de, mağazada satışta olacak.

Kişiye özel hizmetler çerçevesinde P Zero World, müşterilerine otomobil tamiri, ikame otomobil temini; müşterilerin aracı ve sürüş tercihlerine göre tavsiyelerde de bulunacak. Dünyanın en prestijli otomobillerine lastik tedarik eden Pirelli, Avusturalya’daki bu eşsiz mağaza ile müşterilerine, otomobil alanında üst düzey standartlara yanıt veren hizmetler ve ürünler sunmayı hedefliyor.

P Zero World Dubai: Los Angeles, Münih Ve Monako’dan sonra Pirelli, Birleşik Arap Emirlikleri’ne açılıyor

Pirelli P Zero World : centre pour pneus et voitures haut de gamme à Melbourne

© Pirelli

Pirelli P Zero, gerçek bir spor lastiği

Pirelli, yeni lüks lastik “mağazasını” Melbourne’de açmaya karar verdi. Pirelli’nin bu şehri seçmesi tesadüf değil zira Avusturalya’da en fazla lüks aracın satıldığı şehir.

Pirelli’nin, Formula 1 gibi birçok otomobil sporunda tek lastik tedarikçisi olduğunu da unutmamak gerekiyor. Bu sayede Pirelli; Ferrari, Lamborghini ve Maserati gibi üst sınıf araç markalarının da gözde lastik tedarikçisi. P Zero World’un Melbourne şubesinin açılışında da bu sıra dışı otomobiller boy gösterdi. P Zero takılı Aventador S ile Huracàn Evo gibi modeller pistte şov yaparken, Lamborghini işaretlemesine sahip Pirelli lastikleri takılı Urus, arazide gövde gösterisi yaptı.

İtalyan lastik üreticisi, sıra dışı otomobiller sergilemenin ötesinde, Pirelli lastiklerin kalitesini ve geniş kullanım alanını da bir kez daha ıspatlamış oldu: P Zero ve P Zero Corsa lastikleri, yolda sportif bir sürüşe yönelikken Scorpion Winter ve All Season lastikleri, arazi kullanımına daha yatkın.

Pirelli P Zero World : défilé de voitures haut de gamme au Albert Park à Melbourne

© Pirelli

BENZER KONULAR

Michelin’in havasız patlamayan lastiği Uptis’e ödül

Michelin, 2019 başında Delinmeye Dayanıklı Lastik Sistemi Uptis’in tanıtımını yapmıştı. Bu prototip, Fransız üreticinin yoğun Araştırma ve Geliştirme çalışmalarının bir sonucuydu. Bu teknoloji, otomobil sürücülerinin güvenliği, yakıt tasarrufu ve sürdürülebilir hareketlilik alanlarında sağladığı katkılar nedeniyle üç farklı ödüle layık görüldü.

2020 Pirelli Takvimi “Juliet’in peşine düştü”

“Juliet’in peşinde” isimli 47. Pirelli Takvimi, Shakespeare’in trajedisi "Romeo ve Juliet'ten" esinlendi. İlk kez bir İtalyan resim sanatçısı tarafından yönetilen takvimin tanıtımı, dramın yaşandığı Verona Filarmoni Tiyatrosu’nda yapıldı.

Cyber Tyre: Pirelli’nin 5G bağlantılı lastiği

Üyesi olduğu 5G Otomotiv Birliği (5GAA) tarafından bağlantılı araç teknolojisi konulu etkinlikte, Pirelli, 5G sayesinde sunabileceği gelişmiş hizmetleri tanıttı. Bunlar arasında, Pirelli’nin ağ bağlantılı akıllı lastik teknolojisi de vardı. Cyber Tyre isimli bu akıllı lastik, araç kullanıcısına ve aynı güzergâhı kullanan diğer sürücülere yol şartları hakkında bilgiler aktarıyor.

Conti CARE: Continental’dan yarının konsept lastiği

Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarı'na (IAA) katılan Alman lastik üreticisi Continental, daha iyi bir hareketlilik yönetimi sağlamak için, bağlantılı janta takılı yenilikçi lastik teknolojisini tanıttı.