Rezulteo
En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastik karşılaştırıcımız, en iyi lastikleri en iyi fiyata bulmanızı sağlar

rezulteo lastik hep yanınızda

Kovid-19 salgını ve buna karşı alınan tedbirler gereği, rezulteo lastik’in yayıncısı Lizeo, tüm ekiplerini evden çalıştırma kararı aldı. rezulteo lastik çalışanları, herkes gibi bu büyük krize karşı önlemlerini alırken, sitenin bilgi ve satın alma rehberi misyonunu da yerine getirmesi için çalışmaya devam ediyor.

COVID-19 : les équipes en télétravail pour assurer sa mission d'information

Haberdar olmaya devam edin! Tüm rezulteo ekipleri, sitenin eksiksiz hizmet vermesi için çalışmaya devam ediyor. © Adobe Stock

Önce güvenlik

Bir haftadır, tüm rezulteo ekipleri evden çalışıyor. Sitenin aksamadan size hizmet verebilmesi için mümkün olan her şeyi yapıyoruz. Çoğu Avrupa ülkesinde, zorunlu olmayan alışveriş yerlerinin kapatılmasına karar verilmesine rağmen, kimi lastik hizmet ve montaj noktası, acil durumlarda kişilerin hareketliliğinin sağlanması için hizmet vermeye devam etmektedir. Yürürlükteki iş sağlığı ve güvenlik önlemlerine olabildiğince dikkat eden ve kapıda lastik montaj hizmeti veren çok sayıda iş ortaklarımız var. Lastik karşılaştırma ve satın alma rehberi rezulteo lastik, hem sizi bilgilendirmeye hem de bu sıkıntılı süreçte yanınızda olmaya devam edecektir.

Ayrıca, benzeri görülmemiş bu sağlık krizinden en çok etkilenen otomotiv ve lastik pazarındaki tüm aktörlere; lastik üreticileri,  lastik dağıtıcıları, servis merkezleri ve tabii ki siz tüketicilere verdiğimiz destek hız kesmeyecek!

Bu zor zamanlarda koronavirüs ile ilgili gerek hükümet gerekse de Dünya Sağlık Örgütü tarafından verilen güvenlik talimatlarına uymak son derece önemlidir, bunlar arasında:

  • Mümkün olabildiğince evden dışarı çıkmamaya özen gösterin 
  • Yakın temastan kaçının
  • Ellerinizi düzenli şekilde yıkayın
  • Aracınız ile seyahat etmeniz gerekiyorsa, trafik kurallarına riayet edin ve yola çıkmadan, yolda meydana gelebilecek arızaları minimuma indirmek ve emniyet şeridinin her daim boş kalması için, aracınızın bakımını ihmal etmeyin.

Herhangi bir sorunuz için, rezulteo ekipleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Kendinize ve sevdiklerinize iyi bakın!

BENZER KONULAR

Koronavirüs salgını süresince aracınızın bakımını ihmal etmeyin!

Alınan koronavirüs tedbirleri kapsamında “Evde kal” çağrısına uyan birçok sürücü, aracını uzun süre parkta bırakmak zorunda kalacak. Bu durumda, trafiğe çıkmayacak olan aracınızın bakımını yapıp yapmamakta tereddüt edebilirsiniz. Bize göre, bu dönemde araçların periyodik bakımına ara verilmemesi son derece önemli! Zira uzun süre hareketsiz kalacak aracınızı haftada bir kez çalıştırarak, motorunuzun olası kurumuş yağlar ile tıkanmasını önleyecek, aynı şekilde lastik bakımını ihmal etmeyerek, uzun süre parkta kalan araçlarda görülen lastik düzleşme sorununun da önüne geçmiş olacaksınız. Salgın sonrası hayatın normale döndüğü zaman, aracınızla tekrardan trafiğe çıktığınızda kötü sürprizler ile karşılaşmamanız için yapılması gerekenleri bu yazımızda topladık.

Avrupa’da yer alan 8 harika dağ yolu: listede Ilgaz Dağı da var

Kış mevsiminde otomobiliniz ile bir Avrupa turuna çıkmaya ne dersiniz? Bu kıtanın dört bir yanındaki manzaralar nefesinizi kesecek. Şansınız varsa karla kaplı dağlar sizi büyük bir ihtişamla karşılayacak. Bu uzun yol seyahati için size ilham verecek 8 rota belirledik. Aracınızın kış lastikleri takılıysa vakit kaybetmeden yola çıkalım!

Aracımın depo kapağı ne tarafta?

Aracınızın depo kapağı hangi tarafta? Aracınızın sağında mı solunda mı? Akaryakıt istasyonunda doğru akaryakıt pompasına yanaştığınızdan emin misiniz? Zaman zaman tereddüt yaşatan bu sıkıntılı durumu çözmenin kolay bir yolu var; hem de sürücü koltuğundan kalkmadan.

Kış lastiklerine dair 11 soru-cevap

Her sene kış lastiklerine dair birçok soru işareti kafalarda oluşuyor. Bunları gidermek için, kış lastiklerine ve kış mevsiminde lastiklere dair 11 soru ve cevabı bu yazıda bulabilirsiniz: hava basıncı, karda araç kullanımı, zorunlu kış lastiği uygulaması, çevresel etki, 3PMSF işaretlemesi, M+S lastikleri, 4 mevsim lastikleri...