rezulteo lastik hep yanınızda

Kovid-19 salgını ve buna karşı alınan tedbirler gereği, rezulteo lastik’in yayıncısı Lizeo, tüm ekiplerini evden çalıştırma kararı aldı. rezulteo lastik çalışanları, herkes gibi bu büyük krize karşı önlemlerini alırken, sitenin bilgi ve satın alma rehberi misyonunu da yerine getirmesi için çalışmaya devam ediyor.

COVID-19 : les équipes en télétravail pour assurer sa mission d'information

Haberdar olmaya devam edin! Tüm rezulteo ekipleri, sitenin eksiksiz hizmet vermesi için çalışmaya devam ediyor. © Adobe Stock

Önce güvenlik

Bir haftadır, tüm rezulteo ekipleri evden çalışıyor. Sitenin aksamadan size hizmet verebilmesi için mümkün olan her şeyi yapıyoruz. Çoğu Avrupa ülkesinde, zorunlu olmayan alışveriş yerlerinin kapatılmasına karar verilmesine rağmen, kimi lastik hizmet ve montaj noktası, acil durumlarda kişilerin hareketliliğinin sağlanması için hizmet vermeye devam etmektedir. Yürürlükteki iş sağlığı ve güvenlik önlemlerine olabildiğince dikkat eden ve kapıda lastik montaj hizmeti veren çok sayıda iş ortaklarımız var. Lastik karşılaştırma ve satın alma rehberi rezulteo lastik, hem sizi bilgilendirmeye hem de bu sıkıntılı süreçte yanınızda olmaya devam edecektir.

Ayrıca, benzeri görülmemiş bu sağlık krizinden en çok etkilenen otomotiv ve lastik pazarındaki tüm aktörlere; lastik üreticileri,  lastik dağıtıcıları, servis merkezleri ve tabii ki siz tüketicilere verdiğimiz destek hız kesmeyecek!

Bu zor zamanlarda koronavirüs ile ilgili gerek hükümet gerekse de Dünya Sağlık Örgütü tarafından verilen güvenlik talimatlarına uymak son derece önemlidir, bunlar arasında:

  • Mümkün olabildiğince evden dışarı çıkmamaya özen gösterin 
  • Yakın temastan kaçının
  • Ellerinizi düzenli şekilde yıkayın
  • Aracınız ile seyahat etmeniz gerekiyorsa, trafik kurallarına riayet edin ve yola çıkmadan, yolda meydana gelebilecek arızaları minimuma indirmek ve emniyet şeridinin her daim boş kalması için, aracınızın bakımını ihmal etmeyin.

Herhangi bir sorunuz için, rezulteo ekipleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Kendinize ve sevdiklerinize iyi bakın!

BENZER KONULAR

Deniz kıyısı boyunca muhteşem bir road-trip'e hazırlanmak için 8 rota

Yaz tatili yaklaşıyor. Mimari, kültürel ve doğal güzelliklerle dolu yerleri ziyaret etmek üzere, otomobil turuna ne dersiniz? Fransa'da ve Avrupa'nın diğer ülkelerinde unutulmaz road-trip'ler için aracınızla keşfe çıkabileceğiz 8 rota tavsiyesi. Ortak özellikleri mi? Çeşitli duygulara gebe güzel sürprizlerle dolu kıyı şeridi yolları olmaları... Yola çıkmadan önce aracınızı iyi hazırlamayı unutmayın; yaz lastiklerinizi takın, lastiklerinizin basıncını ve aşınma durumunu kontrol edin, yedek lastiğinizi yenisi ile değiştirin...

Aracın yanan sigortası nasıl değiştirilir?

Aracınız; sürüş destek, güvenlik ve konfor gibi birtakım sistemleri kontrol eden çeşitli elektronik donanımlara sahiptir. Sigorta kutusu ise aracınızı, elektrik sisteminde oluşacak aşırı ısınmalara karşı korur. Dolayısıyla, işlevini yitirmiş yanmış bir sigortayı değiştirmek büyük önem taşır. Peki yanan araç sigortası nasıl değiştirilir? Sigorta kutusu nerede bulunur? Sigortanın yandığı nasıl anlaşılır? Tüm bu sorulara cevap, bu yazımızda.

Faire sa vidange à domicile : c’est simple et pas cher

Pourquoi ne pas faire la vidange soi-même de sa voiture ? C’est une manoeuvre assez facile qui ne revient pas cher. Mais comment vidanger l’huile de moteur à domicile ? Quel matériel vous faut-il ? Pour avoir la garantie d’une huile correctement remplacée, suivez étape par étape notre tutoriel.

Koronavirüs salgını süresince aracınızın bakımını ihmal etmeyin!

Alınan koronavirüs tedbirleri kapsamında “Evde kal” çağrısına uyan birçok sürücü, aracını uzun süre parkta bırakmak zorunda kalacak. Bu durumda, trafiğe çıkmayacak olan aracınızın bakımını yapıp yapmamakta tereddüt edebilirsiniz. Bize göre, bu dönemde araçların periyodik bakımına ara verilmemesi son derece önemli! Zira uzun süre hareketsiz kalacak aracınızı haftada bir kez çalıştırarak, motorunuzun olası kurumuş yağlar ile tıkanmasını önleyecek, aynı şekilde lastik bakımını ihmal etmeyerek, uzun süre parkta kalan araçlarda görülen lastik düzleşme sorununun da önüne geçmiş olacaksınız. Salgın sonrası hayatın normale döndüğü zaman, aracınızla tekrardan trafiğe çıktığınızda kötü sürprizler ile karşılaşmamanız için yapılması gerekenleri bu yazımızda topladık.