1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronBridgestone
  4. chevronBlizzak LM500
Blizzak LM500
Bridgestone

Lastik Bridgestone Blizzak LM500

Kış
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Premium
  • Elektrikli ve hibrit araçlar için kış lastiği.
  • Yuvarlanma direncini düşüren Ologic teknolojisi.
  • Kış koşullarına sahip yolda üstün kavrama.
Daha fazla içerik göster

En çok aranan lastik ebatları

chevron

Ebat seç

Açıklama

Esasında BMW i3 ve i8 isimli elektrikli araçlar için geliştirilen kış lastiği Bridgestone Blizzak LM-500 Ologic yuvarlanma direncini düşürmek üzere tasarlanmış dar bir lastiktir.

Tasarruf. Daha dar bir sırta ve daha büyük bir çapa dayalı Ologic teknolojisi sayesinde daha düşük yuvarlanma direnci ve dolayısıyla daha uzun pil menzili.

Kış koşullarında güvenlik. Su şeridini hızla tahliye etmek üzere tasarlanan Multicell hamur bileşimi ve Ologic teknolojisi sayesinde ıslak ve karlı yolda üstün kavrama. Hamur bileşimindeki polimerler sayesinde kış koşullarına sahip yolda daha kolay çekiş. Bağımsız sırt bloklarının ve kılcal kanalların oluşturduğu çok sayıda keskin kenar sayesinde karlı ve buzlu zemin üzerinde daha başarılı hareket kabiliyeti ve yol tutuşu.

Nitelikler

Marka
Bridgestone
Model
Blizzak LM500
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Ekonomik
Mevsimler
Kış
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Evet
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Evet
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları