1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronBridgestone
  4. chevronDURAVIS ALL SEASON

Nitelikler

Marka
Bridgestone
Model
DURAVIS ALL SEASON
Onaylı
N/A
Araç tipi
Ticari araçlar
Sürüş tarzı
Uygulanamaz
Mevsimler
Dört mevsim
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Evet
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Evet
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

Açıklama

Bridgestone mühendisleri tarafından, profesyoneller için uygun maliyetli bir çözüm sağlamak üzere geliştirilen Duravis All Season, kuru, ıslak ve karlı yol koşullarında iyi performans gösteren, bir ticari araç dört mevsim lastiği.

Emniyet. Duravis All Season, omuz alanlarındaki suyu etkin bir şekilde tahliye eden kanalları ve kauçuk teknolojisi sayesinde, ıslak yollarda üstün performansı garanti ediyor. Etiket sistemine göre, A notuna sahip.

Sürüş. Karlı hava koşullarında, hareket kabiliyeti ve frenleme kapasitesi, V şekilli tutunma kenarları ve yenilikçi hamur bileşimi ile desteklenmektedir. Kauçuk karışımında bir ilk olarak kullanılan bileşen olan NanoPro-Tech, kavrama kapasitesini artırmak üzere silikanın dağılımını kolaylaştırıyor. Lastik, 3PMSF sertifikasına sahip.

Sağlamlık. Lastik yanakları, ek bir kauçuk koruma katmanı ile kaldırımlara karşı darbelerden korunuyor. Sert diş yapısı, baskının temas alanına eşit dağılımı ve sağlam yapılı karkas, lastiğin kullanım ömrünün optimize edilmesine katkıda bulunuyor.

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin