1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronBridgestone
  4. chevronEcopia EP500
Ecopia EP500
Bridgestone

Lastik Bridgestone Ecopia EP500

Yaz
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Premium
  • Elektrikli araçlar için yaz lastiği.
  • Devrim yaratıcı profil.
  • Islak yolda tutunma performansı.
Daha fazla içerik göster
chevron

Ebat seç

Açıklama

Temel olarak elektrikli araçlar için geliştirilen Bridgestone Ecopia EP500 çevreye duyarlılığı amaç edinen Ologic teknolojisi ürünü bir lastiktir.

Çevre. Enerji tüketimini sınırlamak üzere geniş bir çapa ve nispeten daha ince bir profile sahip devrim yaratıcı yapısı sayesinde daha düşük yuvarlanma direnci.

Güvenlik. Lastik sırtı deseni ile hamur bileşiminin yanı sıra geniş temas alanı sayesinde hem ıslak hem de kuru yolda optimize edilmiş kavrama.

Nitelikler

Marka
Bridgestone
Model
Ecopia EP500
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Ekonomik
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Evet
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları