1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronBridgestone
  4. chevronPotenza RE070
Potenza RE070
Bridgestone

Lastik Bridgestone Potenza RE070

Yaz
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Premium
  • Spor araçlar için yaz lastiği.
  • Kuru yolda tutunma.
  • Arttırılmış kullanım ömrü.
Daha fazla içerik göster
chevron

Ebat seç

Nitelikler

Marka
Bridgestone
Model
Potenza RE070
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Spor
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Evet
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

Açıklama

Subaru Impreza'da orijinal ekipman olarak kullanılmak üzere geliştirilen spor yaz lastiği Bridgestone Potenza RE070 kuru zeminde kavrama ile sürüş hassasiyetini bir araya getiriyor.

Sportif performans. Uyumlu hamur bileşeni sayesinde kuru zeminde daha kolay tutunma ve hızlanma. Dış omuz alanındaki yarı-slick tasarım ve asimetrik diş yapısındaki kesintisiz merkez hatları sayesinde direksiyon hareketlerine hızlı yanıt.

Kullanım ömrü. Virajlardaki hızlanmalar sırasında ortaya çıkan düzensiz aşınmaları azaltan yanal rijitlik. İki adet çelik kemer ile çevrelenmiş ve spiral şeklindeki naylon bir kuşak ile takviye edilmiş sağlam karkas sayesinde yüksek hızda sürüş sırasında daha uzun kullanım ömrü.

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin