1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronBridgestone
  4. chevronTuranza Eco
Turanza Eco
Bridgestone

Lastik Bridgestone Turanza Eco

Yaz
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Premium
  • İlk olarak, elektrikli araçlar için geliştirilmiş lastik.
  • Daha uzun akü ömrü için, düşük yuvarlanma direnci.
  • Yağışlı havalarda emniyet.
Daha fazla içerik göster
chevron

Ebat seç

Açıklama

Çıkış noktası olarak Bridgestone tarafından Volkswagen ID.3 elektrikli otomobilin orijinal donanımı olarak tasarlanan Turanza Eco lastiği, çevre koruması ve pil ömrünün optimize edilmesi amacıyla, daha hafif bir yapıya sahip.

Çevre. İlk olarak Volkswagen ile işbirliği içinde, markanın elektrikli otomobili için geliştirilen Turanza Eco lastiği, Enliten teknolojisine sahip. Bu teknoloji, daha düşük yuvarlanma direnci ve daha uzun pil ömrü, için lastik başına kullanılan malzeme ağırlığının yaklaşık 2 kg hafifletilmesi anlamına geliyor. Lastik, Avrupa Lastik Etiketleme Sistemine göre en iyi notu, yani A notunu aldı.

Emniyet. Emniyet performansı, 3 boyutlu kılcal kanallar ve diş yapısı tasarımı sayesinde, ıslak yollar için optimize edilmiş. Lastiğin etrafını çevreleyen dört adet geniş kanal, suyun etkin bir şekilde tahliye edilmesini, böylece suda kızaklama direncinin artımasını sağlıyor.

Kullanım ömrü. Yenilikçi sırt hamuru tasarımı, aşınmaya karşı daha iyi üstün bir dayanıklılık, böylece daha uzun kullanım ömrü sağlıyor.

Nitelikler

Marka
Bridgestone
Model
Turanza Eco
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Evet
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları

;