1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronBridgestone
  4. chevronTuranza EL400

Açıklama

Uzun yol araçlarına ve lüks sedanlara yönelik dört mevsim lastiği Bridgestone Turanza EL400 Amerika yollarında yol tutuşu ile konforu bir araya getirmek üzere tasarlanmıştır.

Sürüş özellikleri. Diş yapısı tasarımı sayesinde hem kuru hem de ıslak yolda optimize edilmiş kavrama. Silika bazlı hamur bileşimi sayesinde ıslak zeminde daha güçlü yol tutuşu. Geniş kanallar ile suyun hızlı bir şekilde tahliye edilmesi sayesinde daha düşük suda kızaklama riski.

Konfor. Karkası, damağı ve profili optimize etmeyi amaçlayan 3 farklı teknolojiden oluşan UNI-T teknolojisi sayesinde düşük ses seviyesi ve yüksek konfor.

Nitelikler

Marka
Bridgestone
Model
Turanza EL400
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Dört mevsim
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları