1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronBridgestone
  4. chevronTuranza EL400-02

Açıklama

Esasen Amerikan piyasası için tasarlanan dört mevsim lastiği Bridgestone Turanza EL400-02 kuru ve ıslak zeminde yüksek bir kavrama performansı sergiliyor.

Sürüş özellikleri. Çelikten üretilmiş çifte kemere sahip sağlam iç lastik yapısı sayesinde denge. Lastik yapısındaki yüksek oranda silika ve suyu hızla tahliye eden boylamasına hatlar sayesinde yağmurlu havalarda daha tutunma. Dengeli, hassas ve konforlu bir sürüş sunmaya yönelik birçok teknolojiyi bir araya getiren Bridgestone UNI-T teknolojisine sahip lastik.

Konfor. Polyester karkas kuşağı sayesinde yoldaki düzensizliklerin emilimi. Daha düşük ses seviyesi ve dolayısıyla konforlu sürüş deneyimi.

Kullanım ömrü. Aşınmaya karşı dirençli yenilikçi hamur bileşimi.

Nitelikler

Marka
Bridgestone
Model
Turanza EL400-02
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Dört mevsim
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları