1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronBridgestone
  4. chevronTuranza ER33

Açıklama

Başlangıçta Nissan Maxima ve Lexus LS430 modelleri için tasarlanan yaz lastiği Bridgestone Turanza ER33 dengeli ve konforlu bir sürüş sunuyor.

Sürüş özellikleri. Lastik sırtında bulunan beş adet düz hat ile karkası çevreleyen kemer sistemi sayesinde kuru zeminde dengeli yol tutuşu. Sürüş hassasiyeti. Omuz alanlarında yer alan boylamasına ve yanal kanalların suyu hızlı bir şekilde tahliye etmesi sayesinde yağmurlu havalarda daha iyi kavrama.

Konfor. Titreşimlerin emilimi sayesinde konforlu sürüş. 

Nitelikler

Marka
Bridgestone
Model
Turanza ER33
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları