1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronDunlop
  4. chevronEconodrive

Nitelikler

Marka
Dunlop
Model
Econodrive
Onaylı
N/A
Araç tipi
Ticari araçlar
Sürüş tarzı
Uygulanamaz
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Evet
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

Açıklama

Ticari araçlara yönelik yaz lastiği Dunlop Econodrive bir önceki modelinde mevcut olan performans özelliklerini korumakla beraber kilometre başına kullanım maliyetini düşürüyor.

Tasarruf. Daha iyi bir zemin teması sağlamak üzere lastik deseninin sertliğini arttıran hamur bileşimindeki karbon parçacıkları sayesinde yüksek kilometre ömrü verimliliği. Silika bazlı hamur bileşimi sayesinde daha düşük yakıt tüketimi ve dolayısıyla LT30'a oranla daha düşük yuvarlanma direnci.

Sağlamlık. Takviyeli lastik yanakları sayesinde kaldırım darbelerine karşı koruma. Lastiğin kullanım ömrünü arttıran güçlü ve sert karkas.

Güvenlik. Derin kanallar ve açık omuz alanının sağladığı hızlı su tahliyesi ile diş yapısı tasarımı sayesinde ıslak yolda daha iyi kavrama.

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin