1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronDunlop
  4. chevronSport All Season

Nitelikler

Marka
Dunlop
Model
Sport All Season
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Dört mevsim
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Evet
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Evet
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

Açıklama

Dunlop Sport All Season dört mevsim lastiği, sürücülere yağmurlu havalarda dengeli ve güvenli ve her türlü hava koşulunda güvenilir bir sürüş sunuyor.

Denge. Sport All Season, virajlarda iyi bir dengeyi garantileyen sağlam bir kemer ile çevrelenmiş özel bir karkasa sahip.

Emniyet. Islak yollarda, geniş ve derin kanallı diş yapısı, suyun tahliyesini aktive ediyor ve böylece zeminle teması optimize ederek frenlemeyi kolaylaştırıyor. Dört mevsim lastiği, bu kriter için B notuna sahip.

Dört mevsim. Çok işlevli polimer sırt hamuru bileşiği sayesinde Sport All Season, geniş bir sıcaklık aralığına uyum sağlıyor. Kar koşullarında kavrama testleri neticesinde, 3PMSF tescilini elde etmiş.

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin