1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronGoodyear
  4. chevronEagle F1 Asymmetric 2 SUV AO
  5. chevron285/40 R21 109Y

Açıklama

  • SUV tipi spor araçlara uygun lastik.
  • Yüksek hızda denge.
  • Kısa frenleme mesafeleri.

Güçlü SUV'ler için tasarlanan 4x4 yol lastiği Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV sportif sürüş, güvenlik ve yakıt tasarrufunu birleştiriyor.

Sportif sürüş. Sert merkez hatları ile karkasın spiral şeklindeki poliamid kuşağı sayesinde maksimum hızda yol tutuşu. Asimetrik profilin geniş dış omuz alanları sayesinde kuru zeminde daha kolay viraj dönüşü.

Güvenlik. Frenlemenin yarattığı kuvvetler sonucunda yol üzerinde geniş bir temas alanı oluşturan ActiveBraking teknolojisi sayesinde kısa frenleme mesafeleri. Avrupa Lastik Etiketleme Sistemi çerçevesinde A ve B notları ile kanıtlandığı şekilde geniş su tahliye kanalları sayesinde ıslak yolda daha fazla güvenlik.

Yakıt tasarrufu. Lastiğin silika açısından zengin bileşimi ve hafifletilmiş iç yapısı sayesinde daha az enerji kaybı.

Nitelikler

Marka
Goodyear
Model
Eagle F1 Asymmetric 2 SUV AO
Onaylı
AUDI
Araç tipi
4x4
Sürüş tarzı
Spor
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Evet
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Evet
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için kullanım koşulları.