1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronGoodyear
  4. chevronEagle F1 Asymmetric 3 SUV
  5. chevron235/50 R18 97V

Açıklama

  • Yüksek performanslı SUV tipi araçlar için 4x4 lastiği.
  • Yüksek frenleme kabiliyeti.
  • Yüksek hızda dengeli yol tutuşu.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV bir önceki modeline oranla kavrama ve frenleme alanlarında daha iyi performans özellikleri sunan bir 4x4 spor lastiğidir.

Güvenlik. Hamur bileşimi içerisindeki kavrama sağlayıcı reçineden oluşan Grip Booster teknolojisi sayesinde optimize edilmiş kavrama. Daha geniş bir desen izi oluşturan ActiveBraking isimli teknoloji ile birlikte kuru ve ıslak zeminde daha kısa frenleme mesafeleri.

Sportif performans. Merkez hatları ve lastik sırtı altındaki kuşak sayesinde daha rijit profil ve dolayısıyla özellikle yüksek hızda dengeli ve hassas sürüş. Virajda tutunma.

Tasarruf. Isınmaları kontrol altında tutmayı ve bu sayede yakıt tüketimini düşürmeyi sağlayan yenilikçi materyaller sayesinde hem daha dayanıklı hem de daha hafif karkas. Sırt bloklarını koruyan ve bu sayede aşınmayı yavaşlatan eğimli kanal yapısı sayesinde daha uzun kullanım ömrü.

Nitelikler

Marka
Goodyear
Model
Eagle F1 Asymmetric 3 SUV
Onaylı
N/A
Araç tipi
4x4
Sürüş tarzı
Spor
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Evet
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Evet
Seal
Hayır

Test

Güvenlik

Kuru zeminde frenleme
10 / 10
Islak zeminde frenleme
9.4 / 10
Islak zeminde yola tutunma
10 / 10
Suda kızaklama
9.4 / 10

Ekonomi

Notu yok
Kilometre ömrü
Notu yok
Yakıt verimliliği
6.8 / 10

Konfor

Notu yok
Yoldaki pürüzleri emme performansı
Notu yok
Yol tutuşu
9.6 / 10
Yuvarlanma gürültüsü
9.2 / 10
ÜlkeKaynakTarihNumara
  • DETÜV SÜD10/2017N/A

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için kullanım koşulları.