1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronGoodyear
  4. chevronEagle RS-A

Açıklama

Amerikan piyasasındaki uzun yol araçları ile spor otomobiller için tasarlanan dört mevsim lastiği Goodyear Eagle RS-A özellikle virajlardaki üstün yol tutuşu ile dikkat çekiyor.

Sportif performans. Asimetrik desenin eşsiz konfigürasyonu sayesinde virajda optimize edilmiş kavrama. Üstün sürüş hassasiyeti.

Güvenlik. Omuz alanlarındaki sırt blokları ile geniş çapraz kanallar sayesinde kuru, ıslak ve hatta karlı zeminde daha başarılı yol tutuşu.

Nitelikler

Marka
Goodyear
Model
Eagle RS-A
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları

;