1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronGoodyear
  4. chevronVector 4Seasons Gen-3
Vector 4Seasons Gen-3
Goodyear

Lastik Goodyear Vector 4Seasons Gen-3

Dört mevsim
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Premium
  • Yıl boyu etkin performanslı otomobil lastiği.
  • Islak veya kuru yollarda optimize edilmiş tutunma performansı.
  • Kuru zeminde etkin frenleme ve yol tutuşu.
Daha fazla içerik göster
chevron

Ebat seç

Goodyear
chevron

Açıklama

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 dört mevsim lastiği, sürücülere kuru, ıslak veya karlı yüzeylerde optimum kavrama ve etkili frenleme sağlamak üzere, farklı teknolojileri barındırıyor.

Kar. Goodyear'ın Snow Grip teknolojisi ile tasarlanan, merkezi bölgedeki birbirine kenetlenerek açılan kılcal kanallar, lastiğin karla kaplı yollarda kavrama performansını önceki modele kıyasla %5 oranında artırıyor.

Emniyet. Aqua Control teknolojisi ile tasarlanan, geniş ve derin kanallı kılavuz desen, her türlü kontrol kaybını önlemek için, karı ve eriyen karları ve suyu aktif olarak dağıtıyor.

Kuru zemin. Kuru zeminde frenleme ve kavrama performansı, Dry Handling teknolojisi kapsamında, şekil bozukluklarını sınırlandırmak için, takviyeli bir omuz alanı ve sert sırt hamuru taban blokları ile optimize edilmiş.

Nitelikler

Marka
Goodyear
Model
Vector 4Seasons Gen-3
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Dört mevsim
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Evet
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Evet
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları

;