1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronLassa
  4. chevronSnoways 2Plus

Nitelikler

Marka
Lassa
Model
Snoways 2Plus
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Ekonomik
Mevsimler
Kış
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Evet
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Evet
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

Açıklama

Şehir araçlarına ve kompakt araçlara yönelik kış lastiği Lassa Snoways 2Plus çok düşük sıcaklıklarda sürüş gerçekleştirebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Kış. Çok düşük sıcaklıklarda dahi esnekliğini koruyan hamur bileşimi ve derin diş yapısı sayesinde karlı ve buzlu yolda daha iyi kavrama. Yoğun kılcal kanallar sayesinde kar üzerinde daha kolay çekiş.

Sürüş özellikleri. Yönlü desen üzerindeki kanalların suyu dağıtması sayesinde daha düşük suda kızaklama riski. Naylon katman ve eksiz kenar kaplaması sayesinde denge.

Comportement. Risque d’aquaplaning diminué grâce à une dispersion de l’eau par les rainures du profil directionnel. Stabilité procurée par le pli en nylon et le revêtement du rebord sans joints.

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin