1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronMichelin
  4. chevronAgilis 3

Nitelikler

Marka
Michelin
Model
Agilis 3
Onaylı
N/A
Araç tipi
Ticari araçlar
Sürüş tarzı
Uygulanamaz
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

Açıklama

Hafif ticari araçların lastiği Michelin Agilis 3, enerji verimliliği, kilometre performansı ve yağışlı havalarda yüksek güvenlik seviyesi ile öne çıkıyor.

Çevre. Agilis 3, hem yuvarlanma direncini hem de dolayısıyla yakıt tüketimini, hammadde kullanımını azaltmak amacıyla, daha hafif tasarlanmış.

Emniyet. Bu hafif kamyon lastiği, U şeklindeki oluklara sahip derin sırt deseni sayesinde, ıslak yollarda güvenilir yol tutuşu ve etkili frenleme sağlıyor. Bu performanslar etiket sisteminde A ile tescillenmiş.

Kullanım ömrü. Kilometre ömrü potansiyeli, Ağır Vasıta lastiklerinin iki teknolojisi ile optimize edilmiş: Aşınmaya dayanıklı bir kauçuk bileşeni ve etkili bir taş tahliye sistemi. Lastik yanağının üst kısmı güçlendirilerek, kaldırım sürtünmelerine karşı korunmuş.

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin