1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronMichelin
  4. chevronCrossClimate2
CrossClimate2
Michelin

Lastik Michelin CrossClimate2

Dört mevsim
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Premium
  • Birçok otomobil için uygun, üstün performanslı, dört mevsim lastiği.
  • Tüm yıl boyunca benzersiz yol tutuşu ve kuru ve ıslak koşullarda etkili frenleme.
  • Belirgin şekilde daha uzun ömürlülük.
Daha fazla içerik göster
chevron

Ebat seç

Michelin
chevron

Açıklama

Michelin'in dört mevsim otomobil lastiği CrossClimate 2, karda mükemmel çekiş gücü, ıslak zeminde yol tutuşu ve eskime durumunda bile kuru zeminde frenleme performansı ile öne çıkıyor.

Emniyet. Lastik, eskimesi halinde bile, ıslak zeminde yüksek bir frenleme gücü sunmak üzere tasarlanmış. V şekilli diş yapısı, suyu ve erişim karı temas alanından uzağa tahliye eder ve suda kızaklama direncini artırıyor. Kuru zeminde, frenleme mesafesi, başlıca rakiplerine göre daha kısa.

Dört mevsim. Isıya adapte olan kauçuk bileşimi ile lastik, yıl boyunca optimum yol tutuşu performansı sunuyor. Blokların, kendinden kilitlemeli 3 boyutlu kılcal kanallara bağlı sert yapısı, kötü hava koşullarında çekişi artırırken, yüksek bir denge sağlıyor. Lastik sırtının deseni, kış mevsiminde hareket kabiliyeti için daha fazla temas yüzeyi oluşturuyor. Lastik, kenar etkisini artıran dalgalı kılcal kanalları ile hafif karla kaplı yolları kavrıyor.

Kullanım ömrü. Yönlü sırt deseni, daha eşit bir aşınma için yük kuvvetlerinin eşit dağılımını sağlıyor. Aşınmaya karşı dayanıklı bileşime sahip bu lastik, rakiplerinden yaklaşık 15000 km daha fazla yol alabiliyor.

Nitelikler

Marka
Michelin
Model
CrossClimate2
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Dört mevsim
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Evet
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Evet
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları

;