1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronMichelin
  4. chevrone.Primacy
e.Primacy
Michelin

Lastik Michelin e.Primacy

Yaz
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Premium
  • Hem yakıtlı hem de elektrikli araçlar için, kategorisinin en çevre dostu lastiği.
  • Islak zeminde lastiğin ömrü boyunca garanti edilen emniyet.
  • Daha yüksek kilometre ömrü potansiyeli.
Daha fazla içerik göster
chevron

Ebat seç

Michelin
chevron

Nitelikler

Marka
Michelin
Model
e.Primacy
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Evet
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

Açıklama

Michelin araştırmacıları tarafından geliştirilen gerçek bir teknoloji konsantresi olan e.Primacy lastiği, uzun ömürlülük ve güvenlik açısından performansını korurken, enerji açısından verimliliği ile de öne çıkıyor.

Enerji performansı. E.Primacy, etiketindeki A notu ile tescillenen düşük yuvarlanma direnci açısından lider durumunda. Sıvı yakıtlı otomobiller için 100 km'de 0,21 l yakıt tasarrufu sağlıyor veya elektrikli otomobilde %7 daha uzun otonomi kazandırıyor. Michelin'in tasarımcıları, bu performansı elde etmek için farklı teknolojileri bir arada kullandılar: Yüksek esnekliğe sahip özel bir elastomer içeren Energy Passive Compound sırt hamuru, esneme sırasında daha az enerji emen yanaklar, daha ince sırt katmanı ve Energy AirShield, düşük enerji dağılımına sahip üstün performanslı su geçirmez bir katman.

Emniyet. Kanallarının U şekilli düzenlemesi sayesinde lastik (yeni veya kullanılmış olsun), suyu aktif bir şekilde tahliye ediyor ve ıslak yolda etkin bir frenleme performansını garanti ediyor.

Kullanım ömrü. Lastik ömrü, Max Touch Construction teknolojisi, yani maksimum temas alanı ve eşit güç dağılımı ile optimize edilmiş.

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin