En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

ALFA ROMEO

ALFA ROMEO

ALFA ROMEO Crosswagon 1.9 JTD 150 lastikleri

ALFA ROMEO Crosswagon 1.9 JTD 150 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, ALFA ROMEO Crosswagon 1.9 JTD 150 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

ALFA ROMEO Crosswagon Crosswagon resim

2004 - 2007 yılları arasında

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

ALFA ROMEO tarafından Crosswagon için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • 225/55 R17 97H 353.83 TL 'den itibaren

Lastik basınçları

ALFA ROMEO Crosswagon 1.9 JTD 150 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce ALFA ROMEO Crosswagon aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • ALFA ROMEO Crosswagon 1.9 JTD 150 aracının ön ve arka lastik ebatları aynıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • Aracınızın en yüksek hız limiti 192 km/s.
  • Ön aksta taşınabilecek yük miktarı en fazla 1100 kg, arka aksta ise 1050 kg.
  • ALFA ROMEO Crosswagon 1.9 JTD 150, 4x4 tipi bir araçtır. Sportif bir kullanım için tasarlanmamıştır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 1.9 JTD 150 - fiat grubunun tek enjektörlü (unijet) turbo dizel motoru. 1910 cc silindir hacmi için, 150 at beygiri gücüne sahip.
  • ALFA ROMEO Crosswagon 1.9 JTD 150, araç tipi: orta boy sedan.