En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

ALFA ROMEO

ALFA ROMEO

ALFA ROMEO Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce 1750 TBi 240 lastikleri

ALFA ROMEO Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce 1750 TBi 240 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, ALFA ROMEO Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce 1750 TBi 240 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

ALFA ROMEO Giulietta Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce resim

2010 yılından itibaren

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

ALFA ROMEO tarafından Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • 225/45 R17 91W Fiyatları gör
  • 225/40 R18 92W 214.50 TL 'den itibaren

Lastik basınçları

ALFA ROMEO Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce 1750 TBi 240 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce ALFA ROMEO Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • ALFA ROMEO Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce 1750 TBi 240 aracının ön ve arka lastik ebatları aynıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • Aracınızın en yüksek hız limiti 244 km/s.
  • Ön aksta taşınabilecek yük miktarı en fazla 1100 kg, arka aksta ise 850 kg.
  • ALFA ROMEO Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce 1750 TBi 240, spor kullanım amaçlı, sedan tipi bir araçtır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 1750 TBi 240 - direkt enjeksiyonlu benzinli turbo motor. 1742 cc silindir hacmi için, 241 at beygiri gücüne sahip.
  • ALFA ROMEO Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce 1750 TBi 240, araç tipi: Kompakt sedan.