En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

ALFA ROMEO

ALFA ROMEO

ALFA ROMEO RZ Cabriolet 3.0 V6 207 lastikleri

ALFA ROMEO RZ Cabriolet 3.0 V6 207 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, ALFA ROMEO RZ Cabriolet 3.0 V6 207 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

ALFA ROMEO RZ RZ Cabriolet resim

1992 - 1993 yılları arasında

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

ALFA ROMEO tarafından RZ Cabriolet için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • ön: 205/55 ZR16 Fiyatları gör
  • arka: 225/50 ZR16 Fiyatları gör

Lastik basınçları

ALFA ROMEO RZ Cabriolet 3.0 V6 207 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce ALFA ROMEO RZ Cabriolet aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • ALFA ROMEO RZ Cabriolet 3.0 V6 207 aracının ön ve arka lastik ebatları farklıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • Aracınızın en yüksek hız limiti 230 km/s.
  • Ön aksta taşınabilecek yük miktarı en fazla 1060 kg, arka aksta ise 870 kg.
  • ALFA ROMEO RZ Cabriolet 3.0 V6 207, spor kullanım amaçlı, üstü açılabilir spor otomobil tipi bir araçtır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 3.0 V6 207 - 6 silindirli v tipi motor. 2959 cc silindir hacmi için, 207 at beygiri gücüne sahip.
  • ALFA ROMEO RZ Cabriolet 3.0 V6 207, araç tipi: hatchback.