En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

FIAT

FIAT

FIAT Barchetta 1.8 L 130 lastikleri

FIAT Barchetta 1.8 L 130 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, FIAT Barchetta 1.8 L 130 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

FIAT Barchetta Barchetta resim

1995 - 2005 yılları arasında

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

FIAT tarafından Barchetta için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • 195/55 R15 84V Fiyatları gör

Lastik basınçları

FIAT Barchetta 1.8 L 130 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce FIAT Barchetta aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • FIAT Barchetta 1.8 L 130 aracının ön ve arka lastik ebatları aynıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • Aracınızın en yüksek hız limiti 200 km/s.
  • Ön aksta taşınabilecek yük miktarı en fazla 850 kg, arka aksta ise 700 kg.
  • FIAT Barchetta 1.8 L 130, spor kullanım amaçlı, üstü açılabilir spor otomobil tipi bir araçtır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 1.8 L 130 - benzinli motor. 1747 cc silindir hacmi için, 130 at beygiri gücüne sahip.
  • FIAT Barchetta 1.8 L 130, araç tipi: spor araç.