En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

FORD

FORD

FORD Aerostar 3.0 lastikleri

FORD Aerostar 3.0 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, FORD Aerostar 3.0 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

FORD Aerostar Aerostar resim

1990 - 1997 yılları arasında

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

FORD tarafından Aerostar için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • 215/70 R14 96S Fiyatları gör

Lastik basınçları

FORD Aerostar 3.0 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce FORD Aerostar aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • FORD Aerostar 3.0 aracının ön ve arka lastik ebatları aynıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • Aracınızın en yüksek hız limiti 155 km/s.
  • Ön aksta taşınabilecek yük miktarı en fazla 1110 kg, arka aksta ise 1190 kg.
  • FORD Aerostar 3.0, kompakt MPV tipi bir araçtır. Sportif bir kullanım için tasarlanmamıştır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 3.0 - . 2986 cc silindir hacmi için, ? at beygiri gücüne sahip.
  • FORD Aerostar 3.0, araç tipi: kompakt MPV ya da minibüs.