En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

FORD

FORD

FORD Freestar 4.2 V6 201 lastikleri

FORD Freestar 4.2 V6 201 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, FORD Freestar 4.2 V6 201 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

FORD Freestar Freestar resim

2004 - 2007 yılları arasında

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

FORD tarafından Freestar için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • 235/55 R17 98H Fiyatları gör

Lastik basınçları

FORD Freestar 4.2 V6 201 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce FORD Freestar aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • FORD Freestar 4.2 V6 201 aracının ön ve arka lastik ebatları aynıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • Aracınızın en yüksek hız limiti 178 km/s.
  • FORD Freestar 4.2 V6 201, kompakt MPV tipi bir araçtır. Sportif bir kullanım için tasarlanmamıştır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 4.2 V6 201 - 6 silindirli v tipi motor. cc silindir hacmi için, 201 at beygiri gücüne sahip.
  • FORD Freestar 4.2 V6 201, araç tipi: kompakt MPV ya da minibüs.