En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

NISSAN

NISSAN

NISSAN Pixo 1.0 L 68 lastikleri

NISSAN Pixo 1.0 L 68 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, NISSAN Pixo 1.0 L 68 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

NISSAN Pixo Pixo resim

2008 yılından itibaren

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

NISSAN tarafından Pixo için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • 155/65 R14 75S Fiyatları gör

Lastik basınçları

NISSAN Pixo 1.0 L 68 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce NISSAN Pixo aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • NISSAN Pixo 1.0 L 68 aracının ön ve arka lastik ebatları aynıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • Aracınızın en yüksek hız limiti 150 km/s.
  • Ön aksta taşınabilecek yük miktarı en fazla 700 kg, arka aksta ise 650 kg.
  • NISSAN Pixo 1.0 L 68, sedan tipi bir araçtır. Sportif bir kullanım için tasarlanmamıştır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 1.0 L 68 - benzinli motor. 996 cc silindir hacmi için, 68 at beygiri gücüne sahip.
  • NISSAN Pixo 1.0 L 68, araç tipi: hatchback.