En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

RENAULT

RENAULT

RENAULT Dokker Van 1.6 MPI 85 lastikleri

RENAULT Dokker Van 1.6 MPI 85 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, RENAULT Dokker Van 1.6 MPI 85 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

RENAULT Dokker Dokker Van resim

2012 yılından itibaren

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

RENAULT tarafından Dokker Van için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • 185/70 R14 88T 173.00 TL 'den itibaren
  • 185/65 R15 92T 227.53 TL 'den itibaren

Lastik basınçları

RENAULT Dokker Van 1.6 MPI 85 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce RENAULT Dokker Van aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • RENAULT Dokker Van 1.6 MPI 85 aracının ön ve arka lastik ebatları aynıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • Aracınızın en yüksek hız limiti 159 km/s.
  • Ön aksta taşınabilecek yük miktarı en fazla 950 kg, arka aksta ise 1050 kg.
  • RENAULT Dokker Van 1.6 MPI 85, hafif ticari tipi bir araçtır. Sportif bir kullanım için tasarlanmamıştır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 1.6 MPI 85 - her silindirin kendi enjektörüne sahip olduğu benzinli motor. 1598 cc silindir hacmi için, 85 at beygiri gücüne sahip.
  • RENAULT Dokker Van 1.6 MPI 85, araç tipi: kompakt MPV ya da minibüs.