En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

RENAULT

RENAULT

RENAULT Turbo 1.4 T 115 lastikleri

RENAULT Turbo 1.4 T 115 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, RENAULT Turbo 1.4 T 115 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

RENAULT R11 Turbo resim

1984 - 1989 yılları arasında

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

RENAULT tarafından Turbo için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • 175/65 R14 82H Fiyatları gör

Lastik basınçları

RENAULT Turbo 1.4 T 115 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce RENAULT Turbo aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • RENAULT Turbo 1.4 T 115 aracının ön ve arka lastik ebatları aynıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • Aracınızın en yüksek hız limiti 193 km/s.
  • Ön aksta taşınabilecek yük miktarı en fazla 700 kg, arka aksta ise 670 kg.
  • RENAULT Turbo 1.4 T 115, spor kullanım amaçlı, sedan tipi bir araçtır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 1.4 T 115 - benzinli turbo motor. 1387 cc silindir hacmi için, 116 at beygiri gücüne sahip.
  • RENAULT Turbo 1.4 T 115, araç tipi: hatchback.