En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

RENAULT

RENAULT

RENAULT Twizy Elektrik lastikleri

RENAULT Twizy Elektrik kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, RENAULT Twizy Elektrik aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

RENAULT Twizy Twizy resim

2012 yılından itibaren

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

RENAULT tarafından Twizy için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • ön: 125/80 R13 65M Fiyatları gör
  • arka: 145/80 R13 75M Fiyatları gör

Lastik basınçları

RENAULT Twizy Elektrik lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce RENAULT Twizy aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • RENAULT Twizy Elektrik aracının ön ve arka lastik ebatları farklıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • Aracınızın en yüksek hız limiti 80 km/s.
  • Ön aksta taşınabilecek yük miktarı en fazla 293 kg, arka aksta ise 410 kg.
  • RENAULT Twizy Elektrik, sedan tipi bir araçtır. Sportif bir kullanım için tasarlanmamıştır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: Elektrik - benzinli turbo motor. 0 cc silindir hacmi için, 15 at beygiri gücüne sahip.
  • RENAULT Twizy Elektrik, araç tipi: hatchback.