En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

TOYOTA

TOYOTA

TOYOTA Innova 2.7 L 160 lastikleri

TOYOTA Innova 2.7 L 160 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, TOYOTA Innova 2.7 L 160 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

TOYOTA Innova Innova resim

2003 - 2014 yılları arasında

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

TOYOTA tarafından Innova için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • 205/65 R15 94H 190.00 TL 'den itibaren

Lastik basınçları

TOYOTA Innova 2.7 L 160 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce TOYOTA Innova aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • TOYOTA Innova 2.7 L 160 aracının ön ve arka lastik ebatları aynıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • Aracınızın en yüksek hız limiti 170 km/s.
  • TOYOTA Innova 2.7 L 160, kompakt MPV tipi bir araçtır. Sportif bir kullanım için tasarlanmamıştır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 2.7 L 160 - benzinli motor. 2694 cc silindir hacmi için, 160 at beygiri gücüne sahip.
  • TOYOTA Innova 2.7 L 160, araç tipi: kompakt MPV ya da minibüs.
  • A işaretli lastikler TOYOTA marka araçlar için özel olarak geliştirilmiştir.