En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

TOYOTA

TOYOTA

TOYOTA xA 1.5 L 103 lastikleri

TOYOTA xA 1.5 L 103 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, TOYOTA xA 1.5 L 103 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

TOYOTA xA xA resim

2004 - 2007 yılları arasında

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

TOYOTA tarafından xA için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • 185/60 R15 84H 177.00 TL 'den itibaren

Lastik basınçları

TOYOTA xA 1.5 L 103 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce TOYOTA xA aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • TOYOTA xA 1.5 L 103 aracının ön ve arka lastik ebatları aynıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • Aracınızın en yüksek hız limiti 170 km/s.
  • TOYOTA xA 1.5 L 103, sedan tipi bir araçtır. Sportif bir kullanım için tasarlanmamıştır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 1.5 L 103 - benzinli motor. 1497 cc silindir hacmi için, 103 at beygiri gücüne sahip.
  • TOYOTA xA 1.5 L 103, araç tipi: hatchback.
  • A işaretli lastikler TOYOTA marka araçlar için özel olarak geliştirilmiştir.