En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

VOLKSWAGEN

VOLKSWAGEN

VOLKSWAGEN Iltis 1.7 L 75 lastikleri

VOLKSWAGEN Iltis 1.7 L 75 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, VOLKSWAGEN Iltis 1.7 L 75 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

VOLKSWAGEN Iltis Iltis resim

1979 - 1988 yılları arasında

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

VOLKSWAGEN tarafından Iltis için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • 6.50 R16 108L Fiyatları gör

Lastik basınçları

VOLKSWAGEN Iltis 1.7 L 75 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce VOLKSWAGEN Iltis aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • VOLKSWAGEN Iltis 1.7 L 75 aracının ön ve arka lastik ebatları aynıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • VOLKSWAGEN Iltis 1.7 L 75, 4x4 tipi bir araçtır. Sportif bir kullanım için tasarlanmamıştır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 1.7 L 75 - benzinli motor. 1714 cc silindir hacmi için, 75 at beygiri gücüne sahip.
  • VOLKSWAGEN Iltis 1.7 L 75, araç tipi: 4X4.