En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

VOLKSWAGEN

VOLKSWAGEN

VOLKSWAGEN XL1 0.8 Hibrit 75 lastikleri

VOLKSWAGEN XL1 0.8 Hibrit 75 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, VOLKSWAGEN XL1 0.8 Hibrit 75 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

VOLKSWAGEN XL1 XL1 resim

2013 yılından itibaren

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

VOLKSWAGEN tarafından XL1 için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • ön: 115/80 R15 68T Fiyatları gör
  • arka: 145/55 R16 73T Fiyatları gör

Lastik basınçları

VOLKSWAGEN XL1 0.8 Hibrit 75 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce VOLKSWAGEN XL1 aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • VOLKSWAGEN XL1 0.8 Hibrit 75 aracının ön ve arka lastik ebatları farklıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • Aracınızın en yüksek hız limiti 160 km/s.
  • Ön aksta taşınabilecek yük miktarı en fazla 450 kg, arka aksta ise 560 kg.
  • VOLKSWAGEN XL1 0.8 Hibrit 75, coupe tipi bir araçtır. Sportif bir kullanım için tasarlanmamıştır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 0.8 Hibrit 75 - benzinli turbo motor. 829 cc silindir hacmi için, 75 at beygiri gücüne sahip.
  • VOLKSWAGEN XL1 0.8 Hibrit 75, araç tipi: Kompakt sedan.