1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronPirelli
  4. chevronCinturato P7c2
  5. chevron225/40 R18 92Y

Açıklama

  • Orta ve büyük silindirli araçlara uygun, yakıt tasarrufu sağlayan lastik.
  • Islak veya kuru yollarda optimal frenleme ve tutunma performansı.
  • Daha uzun kilometre ömrü.

Kompakt otomobiller ve yol araçları için en son yenilikleri içeren lastik olan 2. nesil Pirelli Cinturato P7, frenleme performansı ve yakıt tasarrufu açısından önceki modellere göre belirgin performansını önemli ölçüde artırıyor.

Emniyet. Silika parçacıklarının dağılımını ve etkileşimini kolaylaştırarak farklı sürüş koşullarına uyum sağlayan akıllı sırt hamuru bileşimi sayesinde, hava sıcaklığı ne olursa olsun yola tutunma performansını koruyor. Kuru veya ıslak yüzeylerde frenleme mesafeleri, omuz alanlarındaki çapraz kanallar ile optimize edilmiş. Ayrıca, şiddetli yağmurda su, sağ ve yan oluklardan süratle tahliye ediliyor.

Tasarruf. Cinturato P7 lastiği, ilk modeline göre daha hafif ve daha düz bir profile sahip, bu da yuvarlanma direncini ve dolayısıyla yakıt tüketimini azaltıyor. Aşınmaya dayanıklı bileşiği ile, %6 daha uzun bir hizmet ömrüne sahip.

Konfor. Diş yapısı düzeni, konforlu bir sürüş için gürültü emisyonlarını azaltıyor ve yoldaki düzensizlikleri absorbe ediyor.

Nitelikler

Marka
Pirelli
Model
Cinturato P7c2
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Spor
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Evet
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Evet
Seal
Hayır

Test

Güvenlik

Kuru zeminde frenleme
9.5 / 10
Islak zeminde frenleme
9.6 / 10
Islak zeminde yola tutunma
8.8 / 10
Suda kızaklama
5.6 / 10

Ekonomi

Notu yok
Kilometre ömrü
Notu yok
Yakıt verimliliği
7.2 / 10

Konfor

Yoldaki pürüzleri emme performansı
8.2 / 10
Yol tutuşu
9.1 / 10
Yuvarlanma gürültüsü
6.8 / 10
ÜlkeKaynakTarihNumara
  • GBTYREREVIEWS08/2020N/A

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için kullanım koşulları.